Pāriet uz galveno saturu

bielenda

bielenda

Dabas iedvesmota kosmētika. To var attiecināt uz poļu zīmolu Bielenda, kas izmanto augstākās kvalitātes sastāvdaļas. Ikvienu, kas sapņo par skaistu ādu un matiem, vienlaikus pievēršot uzmanību arī kosmētikas sastāvdaļām un videi, noteikti ieinteresēs šā zīmola preces. Skaistumkopšanas līdzekļu zīmola Bielenda nosaukums ir veidots no tā dibinātājas Barbaras Belendas uzvārda. Viņa ir absolvējusi Dancigas Universitātes Ķīmijas fakultāti un 1990. gadā nodibināja savu uzņēmumu.

Pirms nonākšanas tirdzniecībā zīmola Bielenda precēm ir jāiztur stingri dermatoloģiskie testi un jāuzrāda augsta efektivitāte. To ļoti saudzīgās formulas ļauj šos līdzekļus izmantot arī alerģiskiem cilvēkiem. Bielenda ir arī pirmais poļu zīmols, kurš sāka piedāvāt līdzekļus ar divdaivu ginka ekstraktu.

Zīmola Bielenda plašajā preču kāstā ir ādas kopšanas, ķermeņa kopšanas un matu kopšanas līdzekļi — sākot ar sejas krēmiem, dekoratīvās kosmētikas noņēmējiem, dušas želejām un beidzot ar sauļošanās līdzekļiem, šampūniem un skrubjiem. Dažas no iecienītākajām precēm ir paštonējošās putas Bielenda Magic Bronze un līdzeklis Bielenda Magic Water, ko var izmantot kā grima bāzi, izgaismotāju vai atsvaidzinātāju. Ja jums ir problemātiska āda, noteikti pievērsiet uzmanību līdzekļu sērijai Bielenda Dr Medica Acne.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu