Pāriet uz galveno saturu

Benefit

Benefit

Bijušās modeles, dvīņumāsas Džeina Anna un Žana Fordas, 1976. gadā nodibināja kompāniju „Benefit Cosmetic” ar mērķi radīt smaidu ikvienas sievietes sejā. Kopīgi radīja pasaulē pirmo un vienīgo „fake its“ - ātrus un pasakainus skaistumkopšanas trikus, radošos iepakojumos, ar smieklīgiem nosaukumiem, kas atrisina ikvienu skaistumkopšanas problēmu

Tagad meitenes no visas pasaules var izlikties par ko vien vēlas - līdz brīdim, kad viņu vēlmes patiešām piepildīsies. Benefit kosmētika ar tādiem ikoniskiem bestselleriem kā Benetint Liquid Blush, Benefit BADgal BANG Mascara, Benefit Hello Happy Make-up, Benefit POREfessional Foundation, Benefit Hoola Bronzer, Benefit Boi-ing Concealer un Benefit Precisely, My Brow Pencil un Benefit Gimme Brow+ Brow Gel viņām palīdzēs to viegli realizēt.

Un visbeidzot... Benefit ir pasaules eksperts numur viens* attiecībā uz perfektām uzacīm, kas nevainojami izceļ jūsu seju. Benefit Cosmetics jau vairāk nekā 40 gadus risina uzacu kopšanas problēmas visā pasaulē un turpina attīstīt skaistumkopšanas industriju.

*(2019. gada janvāris - decembris ASV, Lielbritānijā, Eiropā, Korejā un Ķīnā)

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu