Pāriet uz galveno saturu

AVON

Avon

Zīmola Avon līdzekļi kļuvuši par leģendāriem skaistumkopšanas pasaulē. Šis uzņēmums savu uzmanību skaistumkopšanai, kā arī sievietēm kā tādām, velta jau vairāk nekā 125 gadu garumā, piedāvājot zīmola Avon ādas kopšanas līdzekļus, dekoratīvo kosmētiku un smaržas. 1886. gadā ceļojošais grāmatu tirgotājs Deivids Makonels katrai grāmatai sāka pievienot nelielu bezmaksas skaistumkopšanas preci.

 

Drīz vien viņa smaržas kļuva iecienītākas par grāmatām, kas pamudināja viņu dibināt nelielu skaistumkopšanas līdzekļu uzņēmumu. Bet viņš nekad pārtraucis ticēt personīgas attieksmes spēkam — un tā radās ideja par zīmola Avon lēdiju, piedāvājot sievietēm ceļu uz finansiālu neatkarību. Zīmola Avon katalogi arī kļuva par prečzīmi uzņēmuma personiskajai pieejai.

Mūsdienās zīmola Avon skaistumkopšanas līdzekļi ir pieejami tiešsaistē, bet tas nekad nav pārtraucis to pārdošanu, izmantojot personisko saskarsmi. Izvēlieties sev izdevīgāko veidu, kā pasūtīt un izmēģināt šā ļoti uzticamā zīmola preces. Iecienītāko līdzekļu klāstā ir sērijas Anew preces, matu kopšanas līdzekļi Advance Techniques, augstākās klases preču sērija Luxe, ķermeņa kopšanas līdzekļu sērija Planet Spa un bērnu kopšanas līdzekļu sērija Avon Baby.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu