Pāriet uz galveno saturu

Atelier Cologne

Par Atelier Cologne

 Franču zīmols Atelier Cologne iepazīstina ar luksusa smaržām, kuru pamatā ir augstas koncentrācijas pirmšķirīgas ēteriskās eļļas. Viņu unisex smaržas jūs aizraus ne tikai ar savu brīnišķīgi vērtīgo aromātu, bet arī ar stilīgajām smaržu pudelītēm, kas izgatavotas no augstas kvalitātes franču stikla ar rokām darinātiem ādas elementiem.

Zīmola Atelier Cologne radītāji ir franču-itāļu pāris Kristofs Červasels un Silvija Gantere. Kad Kristofs un Silvija Ņujorkā viens otrā iemīlējās, viņi drīz vien atklāja, ka viņus vieno ne tikai mīlestība, bet arī aizraušanās ar leģendāro odekolonu Eau de Cologne. Viņu kopīgais sapnis bija radīt svaigas, elegantas un viegli nēsājamas smaržas. 2009 gadā viņu vēlēšanās piepildījās kopīgi nodibinot parfimērijas namu Atelier Cologne.

Starp zīmola vispopulārākajām notīm ir dzirkstošais apelsīnu aromāts Atelier Cologne Orange Sanguine, Atelier Cologne Clémentine California, kas smaržo pēc Kalifornijas mandarīniem, vai austrumu aromāts ar ziedu elementiem  Atelier Cologne Ambre Nue. Vaniļas cienītāji būs sajūsmā par Atelier Cologne Vanille Insensée un citrusa smaržu Atelier Cologne Cedrat Enivrant dievināsiet ne tikai vasaras karstajās dienās.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu