Pāriet uz galveno saturu

Skūšanās ota

Vai esat iecienījis klasisko mitro skūšanos un ir nepieciešami īstie piederumi, lai uzturētu seju koptu un gludu? Skūšanās ota ir viena no svarīgākajām precēm, ja vēlaties uzklāt skūšanās putas vienmērīgi pa visu seju.

 

Kā izvēlēties atbilstošā tipa sarus?

  • Dabiskie sari ir klasiska izvēle. Īpaši skūšanās otas no āpša spalvām ir ļoti mīkstas uz ādas un veido bagātīgas putas, kas palīdz gludi slīdēt skūšanās žiletei.
  • Sintētiskie sari var nebūt tik labi, lai sagatavotu ādu skūšanās darbībām, kā dabīgie, taču sintētiska skūšanās ota ir lieliska izvēle vegāniem un tiem, kas ir alerģiski pret dzīvnieku spalvām. Kā arī tā parasti ir lētāka un ilgāk lietojama.

Kā lietot skūšanās otu?

Pirms pirmās lietošanas reizes izmazgājiet otu ziepjūdenī. Turpmāk sākumā pietiks vien to izmērcēt karstā ūdenī un izmantot skūšanās putu saputošanai, kuras pēc tam uzklāt uz sejas. Uzreiz pēc lietošanas izmazgājiet otu un ļaujiet tai izžūt. Nekad neievietojiet mitru otu slēgtā konteinerā, piemēram, mazgāšanas maisiņā vai ceļojumu futlārī.

Uzticieties īstai kvalitātei un atrodiet labāko skūšanās otu no Wilkinson Sword, Captain Fawcett vai Edwin Jagger, un priecājieties par nevainojami gludu seju.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu