Pāriet uz galveno saturu

Vīraka kociņi

Piepildiet savas mājas vai biroju ar iecienītāko aromātu un izbaudiet mieru no ikdienas stresa. Vīraka kociņi rada patīkamu gaisotni, labvēlīgi ietekmē psihi un lieliski izrotā jebkuru telpu. Iegādājieties zīmola Smells like Spells vai Ashleigh & Burwood London luksusa vīraka kociņus!

 

Vīraka kociņu priekšrocības

Vīraka kociņi noder aromterapijā, lai cīnītos pret stresu un nogurumu ar dažādu aromātu palīdzību. Tie darbojas arī kā dezinfekcijas līdzeklis. Interneta veikalā notino.lv atrodami aromāti, kas veicina koncentrēšanās spēju, rada romantisku noskaņu vai drošības sajūtu mājās. Kuru izvēlēsieties jūs?

Vīraka kociņi ir viegli lietojami

Aizdedziet vīraka kociņa galu, nopūtiet liesmu un ļaujiet tam gruzdēt. Ievietojiet to vīraka kociņa turētājā un novietojiet uz cietas virsmas. Uzmaniet, lai vīraka kociņi neatrastos caurvējā, bērniem un mājdzīvniekiem pieejamās vietās, kur tos iespējams apgāzt.

Pastipriniet dabisko vīraka kociņu efektu, radot ideālu atmosfēru atpūtai. Iededziet sveci, paņemiet ērtu spilvenu, ievīstieties mīkstā segā, pagatavojiet sev tasi tējas vai pabeidziet lasīt grāmatu, kura bija nolikta malā. Īsumā — izbaudiet mierpilnu vienatnes brīdi.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu