Pāriet uz galveno saturu

TONI & GUY

Par zīmolu TONI&GUY

Vienalga, vai vēlaties eksperimentēt ar savu matu sakārtojumu un izskatu, vai vienkārši meklējat labākos matu kopšanas līdzekļus, zīmola TONI&GUY preces pārspēs jūsu cerības. Izmēģiniet līdzekļus, ko piedāvā viens no visu laiku labākajiem matu kopšanas preču zīmoliem.

Sākumā bija neliela brāļu Tonija un Gaja Maskolo frizētava, ko viņi pirms vairāk nekā 50 gadiem atvēra Londonā. Mūsdienās ir vairāk nekā 500 filiāļu visā pasaulē zīmola Toni and Guy preces ir iecienījuši daudz profesionālu frizieru. Zīmols ir pazīstams arī modes nozarē — 2010. gadā tas kļuva par oficiālo Britu modes balvas sponsoru.

Pateicoties zīmolam TONI&GUY, tagad varat iegūt tāda stila frizūru, par kādu vienmēr sapņojāt. Līdzās šampūniem, kondicionieriem un matu maskām šis zīmols piedāvā arī visus nepieciešamos ieveidošanas līdzekļus visiem matu tipiem. Vai vēlaties smaržīgus matu spīdumu vai ieveidošanas laku ar jūras sāli? Vai varbūt gribat īpaši vīriešiem izstrādātu līdzekļu sēriju, kas ietver ieveidošanas pastu ar matējošu efektu, mīkstinošu bārdas eļļu un absolūti nepieciešamo ūsu vasku?

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu