Pāriet uz galveno saturu

SVR

Par zīmolu SVR

Franču ādas kopšanas līdzekļu zīmola SVR dermatoloģijas laboratorijas misija jau vairākas desmitgades ir piedāvāt kvalitatīvas preces, kas maigi kopj pat visjutīgāko ādu.

 

Zīmola SVR vēsture aizsākās 1962. gadā, kad farmaceiti Simona un Robērs Verē izveidoja savu dermatoloģijas laboratoriju. Laika gaitā viņi zīmolu nodeva savam dēlam, pēc tam mazdēlam, kurš mazo ģimenes uzņēmumu pārvērta par īstu dermokosmētikas zvaigzni.

Visi ādas kopšanas līdzekļi tika dermatoloģiski testēti uz jutīgas ādas stingrā šīs jomas lietpratēju uzraudzībā. Piedāvājot vairākus desmitus unikālu preču, zīmola SVR ādas kopšanas līdzekļi ir ieguvuši gan dermatologu, gan laimīgu klientu uzticību vairāk nekā 45 pasaules valstīs. Kaut gan zīmols SVR visu laiku paplašina savu piedāvājumu, tas joprojām stingri ievēro savas vērtības — ētisku pieeju, uzticamību un kvalitāti.

Zīmola SVR piedāvāto preču klāstā ir ķermeņa, kā arī ādas kopšanas līdzekļi — sākot ar iecienīto serumu SVR Densitium un turpinot ar želejveida attīrīšanas līdzekļiem, dekoratīvās kosmētikas noņēmējiem un ļoti efektīvi mitrinošo krēmu SVR Crème. Palutiniet savu ādu ar īstas franču kvalitātes ādas kopšanas līdzekļiem!

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu