Pāriet uz galveno saturu

Izsmalcinātu preču piedāvājumi

Dāvana un bezmaksas piegāde zīmola „Jean Paul Gaultier” preču pirkumiem
Pērciet jebkuras zīmola „Jean Paul Gaultier” smaržas un saņemiet bezmaksas piegādi visam pasūtījumam. Tāpat visiem šā zīmola preču pasūtījumiem varat izvēlēties 1 no 4 lieliskām dāvanām.
2 zīmola „Estée Lauder” tvirtinošie krēmi BEZ MAKSAS
Saņemiet lielāka un mazāka iepakojuma tvirtinošu dienas krēmu un nostiprinošu krēmu dāvanu maisā BEZ MAKSAS, iegādājoties kvalitatīvo zīmola „Estée Lauder” kosmētiku par vismaz 69 €.
Zīmola „Hugo Boss” dušas želeja vīriešiem BEZ MAKSAS
Palutiniet sevi ar iecienītajām zīmola „Hugo Boss” kolekcijas „HUGO” smaržām vīriešiem, kurām dāvanā pievienosim 50 ml dušas želeju vīriešiem.
Dāvanā zīmola „Vichy” pretgrumbu krēma miniiepakojums
Saņemiet nostiprinošu pretgrumbu nakts krēmu ar tvirtinošu efektu 15 ml iepakojumā BEZ MAKSAS, iegādājoties zīmola „Vichy” kvalitatīvās dermokosmētikas preces par vismaz 30 €.

Palutiniet sevi!

Praktiskas dāvanas un piedāvājumi

20% atlaide šajā nedēļā izvēlētu zīmolu precēm
Pērciet šajā nedēļā izvēlētu zīmolu preces ar 20% atlaidi. Pirkumu grozā vienkārši ievadiet kodu brand20. Šī atlaide nav spēkā īpašā piedāvājuma un izpārdošanas precēm.
20% atlaide zīmola „Philips” precēm
Pērciet zīmola „Philips” dižpārdokļus ar 20% atlaidi. Pirkumu grozā vienkārši ievadiet kodu 20Philips. Šī atlaide nav spēkā īpašā piedāvājuma un izpārdošanas precēm.
20% atlaide zīmola „Remington” precēm
20% atlaidi saņemsiet zīmola „Remington” elektroprecēm, pirkumu grozā ievadot kodu Remington20. Šī atlaide nav spēkā īpašā piedāvājuma un izpārdošanas precēm.
20% atlaide zīmola „Oral B” precēm
Piedāvājam 20% atlaidi kvalitatīvajiem zīmola „Oral B” zobu kopšanas līdzekļiem. Pirkumu grozā vienkārši ievadiet kodu 20OB. Šī atlaide nav spēkā īpašā piedāvājuma un izpārdošanas precēm.

Piedāvājums ir spēkā no 3. līdz 9. janvārim vai līdz krājumu izsīkumam.