Smaržu paraudziņi

Dižpārdokļi

Atrodiet nākamās sezonas vai pat nākamo gadu iecienītāko aromātu. Pasūtiet nelielus smaržu paraudziņus un izvēlieties iecienītāko aromātu!

Kāpēc iegādāties smaržu paraudziņus?

  • Izmantojot paraudziņus, varat izmēģināt jums tīkamās smaržas, kas palīdzēs izlemt, vai vēlaties iegādāties pilno iepakojumu.
  • Varat ērti un bez problēmām izmēģināt aromātu, atrodoties mājās. Novērojiet aromātu ilgākā periodā un izjūtiet, kā tas mainās un cik ilga ir tā noturība.
  • Paraudziņu varat ērti paņemt līdzi, dodoties ceļojumā ar lidmašīnu vai cita veida braucienos. Tā iepakojums aizņem minimālu vietu, tāpēc varat to ērti turēt rokassomiņā un atsvaidzināt aromātu jebkurā laikā.

Mūsu oža spēj atšķirt aptuveni trīs secīgus aromātus, tāpēc, izmēģinot smaržas veikalā, pēc kāda laika tās visas sāk šķist vienādas. Tāpēc pasūtiet dažus paraudziņus un izmēģiniet katru no tiem atsevišķi, piemēram, lietojot vienu aromātu dienā.

Interneta veikalā notino.lv atradīsiet maza izmēra smaržu pudelītes, nelielus izsmidzināmus paraudziņus, kā arī smaržu mini versijas skaistās pudelītēs un izsmalcinātos dāvanu iepakojumos. Izvēlieties kādu no iecienītu zīmolu paraudziņiem vai izmēģiniet neierastus nišas aromātus.