Pāriet uz galveno saturu

Shu Uemura Art of Hair
Ideālas matu ieveidošanas māksla

Shu Uemura Art of Hair ir ļoti minimālistiska un izsmalcināta matu ieveidošanas līdzekļu sērija, kuras formulas ir radījuši talantīgākie mākslinieciskie matu stilisti. Visai kolekcijai piemīt grezns, klasisks aromāts, kas asociējas ar šķīstumu. Nevainojami ieveidoti mati, vienmēr viegli, veselīgi un mīksti.
Ideālas matu ieveidošanas māksla.

Pārvērtiet matus par unikālu mākslas darbu katru dienu!

Matu nogludināšanai un aizsardzībai pret karstumu
[netsu design]

Netsu Design (japāņu valodā — karstums) ir aizsargājošs matu ieveidošanas krēms, kas savalda matus līdz pat 96 stundām un aizsargā no karstuma līdz 230 °C. Iegūstiet dabisku un stilīgu izskatu, kas saglabājas līdz pat vairākām dienām.

Ilgnoturīgam un dabiskam matu sakārtojumam
[tsuki shape]

Tsuki Shape (japāņu valodā — mēness) ir izsmidzināms ieveidošanas līdzeklis, kas piešķir matiem noturīgu formu un veido šķipsnas. Tas satur karstuma aktivizējošu matu sakārtojuma atmiņas efektu, tādējādi mati vienmēr izskatās viegli un tiem ir patīkami pieskarties.

Stiprai, bet dabiska izskata fiksācijai
[kumo hold]

Kumo Hold (japāņu valodā — mākonis) ir viegla matu laka ar stipru fiksāciju. Šī izsmidzināmā matu laka nevainojami fiksē matu sakārtojumu, vienlaikus akcentējot matu dabisko formu un krāsu. Ideāls līdzeklis lieliska matu sakārtojuma fiksācijai!

Ātrai izžūšanai un spīdumam
[tsuyu dry]

Tsuyu Sleek (japāņu valodā — rīta rasa) ir mitros matos lietojama izsmidzināma eļļa normāliem un bieziem matiem. Mati izžūst līdz pat 2 reizēm ātrāk, un katrs mats tiek pārklāts ar neredzamu slāni, tādējādi mati izskatās gludi, mīksti un spīdīgi.

Stipras fiksācijas ieveidošanas krēms
[umou hold]

Umou Hold (japāņu valodā — spalvas) ir matu ieveidošanas krēms, kas piemērots īsiem un vidēji gariem matiem. Tas rada noturīgu formu, nesalipinot matus un nenosverot tos uz leju, kā arī aizsargā no karstuma un mitruma. Mati izskatīsies labi kopti un dabiski spīdīgi.

Stipras fiksācijas matējošs māls
[nendo definer]

Nendo Definer (japāņu valodā — māls) ir matējošs ieveidošanas māls cirtainiem matiem, kas tiem piešķir veidojamu formu ar pārsteidzošu tekstūru un smalki matētu izskatu. Piemērots nekārtīgam matu sakārtojumam, kā arī kopta un matēta efekta matu sakārtojumam.

Ieveidošanas pasta
[ishi sculpt]

Ishi Sculpt (japāņu valodā — akmens) ir matu ieveidošanas pasta. Šis līdzeklis piešķir matiem unikālu formu, tekstūru un izteiksmīgumu ar noturīgu, daļēji matētu izskatu, kuru var mainīt visas dienas garumā.

Maksimāls apjoms no matu saknēm
[awa volume]

Awa Volume (japāņu valodā — burbulis) piešķir matiem maksimālu apjomu bez nevēlamā lipīguma un līdzekļa atliekām matos. Mati būs mīksti un gludi, ar ilgstoši vidēju noturību un dabisku spīdumu.

Ideālām lokām
[kaze wave]

Kaze Wave (japāņu valodā — vējš) ieveido cirtas un lokas. Tas nodrošina ilgstošu noturību, mīkstumu, vieglumu un dabisku spīdumu, aizsargā matus no karstuma un mitruma, kā arī novērš matu pūkošanos.

Mīkstām un ieveidotām lokām
[uzu cotton]

Cotton Uzu (japāņu valodā — virpulis) ir viegla krēmveida pomāde viļņainiem un cirtainiem matiem, kas nodrošina elastīgu noturību un smalku spīdumu. Rezultāts ir viegli un ātri izcelts dabiskais skaistums.

 

7 tūlītējas priekšrocības
[shiki worker]

Shiki Worker (japāņu valodā — četri gadalaiki) ir daudzfunkcionāls ieveidošanas pamatlīdzeklis ar 7 tūlītējām priekšrocībām: tas mitrina, novērš savīšanos, padara matus gludus un mīkstus, baro tos un piešķir spīdumu, kā arī savalda nepaklausīgus matus.