Pāriet uz galveno saturu
Roja Parfums Danger Smaržas vīriešiem
Roja Parfums Danger Smaržas vīriešiem
Roja Parfums Danger Smaržas vīriešiem
Augšējās notis
ar bergamoti, Citrons, Lavanda
Sirds notis
Jasmīns, Maijpuķīte, Vijolīte
Pamata notis
Rabarbers, Galbāns, Krustnagliņa, Ķimenes, Pačūlija, Plūmju evernija, Koka aromāti, Vetivērija, Ciedrs, Vaniļa, Tonkas pupiņas, āda, Dzintars, Muskuss
Aromāta kategorijaaustrumu

Neviena sieviete nespēs jums pretoties.

Pārņemiet vadību pār savu pievilcību un vērojiet, kas notiks. Greznās smaržas vīriešiem Roja Parfums Dangers atmodina raksturu un virza uz priekšu ar pārliecību un spēku. Koksnes notis neslēpj neko, gluži kā jūs, kad pārliecinoši tiecaties uz savu mērķi. Šai neparastajai smaržai nespēs pretoties neviena sieviete.

  • ekskluzīvs koksnes aromāts
  • padara to lietotāju neatvairāmu
  • ideāli piemērots lietošanai katru dienu/vakaros

Smaržu sastāvs
Smaržu augšējās notis uzmundrina ar svaigu citronu un bergamotes aromātu ar bagātīgu lavandas un estragona pieskārienu. Tad tām pievienojas samtainās jasmīna, vijolītes un maijpuķītes notis. Jutekliskās pamata notis, kas caurvij visu smaržas kompozīciju, veido rabarbera, krustnagliņu un ķimeņu asās nianses kopā ar ciedra, dzintara, muskusa, tonkas pupiņu un saldas vaniļas aromātu.

Smaržu stāsts
Parfimērs Rodža Dovs 2011. gadā radīja smaržas vīriešiem Roja Parfums Dangers. Viņš ir atzinis, ka smaržas ir piepildītas ar spēcīgiem afrodiziakiem. „Bīstamība“, kā to norāda nosaukums, attiecas uz visām klātesošajām sievietēm, jo vīrietim, kurš lieto šīs smaržas, būtībā ir neiespējami pretoties.

Papildus greznajam aromātam arī smaržu pudelīte ir īsts meistardarbs. Zelta etiķete ir ar rokām novietota uz tīrākā stikla, un dekoratīvais vāciņš ar Roja logotipu ir rotāts ar grezniem kristāliem Swarovski.

Roja ParfumsDanger Smaržas vīriešiem

Īpašie piedāvājumi
50 ml
241,00

Noliktavā | 482,00 / 100 ml, iesk. PVN | Minimālā cena 247,00 €
| Kods: ROJ0260
1
DPD Piegāde mājās
Trešdiena 24.7.2024
Saņemšu pats
Trešdiena 24.7.2024