Pāriet uz galveno saturu

Real Techniques

Real Techniques

Kvalitatīvi, godalgoti un inovatīvi kosmētikas piederumi visiem grima mīļotājiem – piedāvā zīmols Real Techniques. Produktos apvienoti augsto tehnoloģiju materiāli un novatoriskas formas nevainojama grima veidošanai. Kolekcijā atradīsiet kā otu komplektus, tā arī atsevišķas otiņas tonālajam krēmam, pūderim, vaigu sārtumam, acu ēnām, konturēšanai un, protams, arī populāros sūklīšus. Produktu vidū ir arī tādi līdzekļi, kas piemēroti ādas attīrīšanai un otu un sūklīšu kopšanai.

 

Zīmols Real Techniques tirgū ienāca 2011. gadā. Tā piedāvātājā klāstā ir vieglas, augstas kvalitātes otas, kas palīdzēs Jums radīt vislabāko grimu. Turklāt tās ir viegli lietot un tīrīt. Real Techniques otas ir izgatavotas no taklona – maiga, mīksta sintētiskā materiāla, kas piemērots jutīgai ādai. Sūklīši grima uzklāšanai ir izstrādāti, izmantojot revolucionāru, lateksu nesaturošu putu tehnoloģiju, un tie ļauj kosmētikas produktus vienmērīgi uzklāt, lai Jūs iegūtu gludu un nevainojamu rezultātu. Īpaši jāizceļ sūklītis grima uzklāšanai Real Techniques Miracle Complexion Sponge Ornament.

Real Techniques Everyday Essentials otu komplekts vai praktiskā otiņa Real Techniques Original Collection Base krēmveida un šķidrā grima uzklāšanai atvieglos dzīvi iesācējiem un būs ērta arī pieredzējušiem grima māksliniekiem. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot nemanāma grima efektu vai izaicinošu vakara tēlu, ar Real Techniques kosmētikas piederumiem Jūs pacelsiet savu grimu nākamajā līmenī.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu