Pāriet uz galveno saturu

Original & Mineral

Original & Mineral

Atbildīgs un pret vidi saudzīgs skaistums, drošs sastāvs, dabīgi ekstrakti, ēteriskās eļļas un minerālvielas. To visu iemieso zīmols Original & Mineral. Zīmols ir radies Austrālijā, tiecoties pēc tīras matu kosmētikas bez liekām ķīmiskajām sastāvdaļām. Pateicoties tam, matu ieveidošana un kopšana ir patīkama pieredze bez agresīvu vielu izraisīta kairinājuma vai bojājumu riska.

Original & Mineral produkti piedāvā nebijušu luksusa un dabīgas matu kosmētikas apvienojumu. 2000. gadā Hosē Braiss Smits (Jose Bryce Smith) nāca klajā ar ideju pārvarēt plaisu starp šīm abām pasaulēm. Kopā ar kolēģi, kuram bija kontaktdermatīts, un tādēļ ierastie un arī greznie līdzekļi viņam izraisīja kairinājumu ķīmiskā sastāva dēļ, abi Sidnejā atvēra ekoloģisko frizētavu, kas bija pirmā Austrālijā. Pakāpeniski viņi sāka izstrādāt savus produktus, un tikai 2010. gadā radās sērija O&M Method, kas bija paredzēta matu ieveidošanai un kopšanai, neizmantojot sulfātus, triklozānu un vēl citas kaitīgas vielas.

Pateicoties maigajam, tomēr maksimāli iedarbīgajam sastāvam, Original & Mineral matu kosmētika ir kļuvusi populāra ne tikai Austrālijā, bet arī visā pasaulē. Klienti īpaši novērtē augsto Austrālijas augu ekstraktu koncentrāciju, piemēram, krustnagliņu, banksijas, sandalkoka, Tasmānijas jūras aļģu un Deividsona plūmju ekstraktu. Izmēģiniet O&M Project Sukuroi matu balzamu, kas lieliski nogludina sausus un bojātus matus. Original & Mineral veidošanas krēms Style Guru pieradinās arī nepaklausīgas cirtas. Ļoti populārs ir arī Original & Mineral sausais šampūns Dry Queen.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu