Pāriet uz galveno saturu

Mēles tīrītājs

Noņemiet baktērijas no mēles un baudiet svaigu elpu! Pēc zobu sukas, mutes skalošanas līdzekļa un zobu diega, lietojiet mēles tīrītāju, lai noņemtu netīrumu kārtiņu no mēles un novērstu baktēriju izplatīšanos.

Kāpēc lietot mēles tīrītāju?

 

Dienas laikā baktērijas nosēžas un sadalās uz mēles virsmas, izraisot nepatīkamu smaku. Tāpēc reizē ar zobu un starpzobu tīrīšanu jums ir jānotīra arī uz mēles esošais aplikums. Ir vajadzīga tikai stunda, līdz baktērijas sāk korodēt zobu emalju.

Nepatīkams aplikums uz mēles ir visvairāk pamanāma no rīta. Iemesls tam ir tāds, ka nakts laikā jūsu ķermenis izdala toksīnus, kas uz mēles nosēžas kā balts slānis. Lai novērstu šo baktēriju nonākšanu atpakaļ jūsu organismā ar ēdienu vai dzērienu, notīriet mēli tūlīt pēc pamošanās, izmantojot mēles tīrītāju.

Kā tīrīt mēli?

Mēles tīrītāju ir viegli lietot — ar garām kustībām tīriet mēli uz priekšu un atpakaļ. Kad sasniedzat mēles galu, noskalojiet mēles tīrītāju zem tekoša ūdens un atkārtojiet, līdz mēle ir pilnīgi tīra.

Interneta veikala Notino piedāvājumā atradīsiet gan gumijas, gan plastmasas mēles tīrītājus, kas efektīvi tīra mēli. Neatkarīgi no tā, kādu mēles tīrītāju izvēlēsieties, mēles tīrīšana vienmēr būs efektīvāka nekā ar zobu suku. Pirms zobu tīrīšanas vismaz divas reizes nedēļā izmantojiet labu mēles tīrītāju no Curaprox vai G.U.M. Neaizmirstiet izmantot arī mutes skalošanas līdzekli un izbaudiet svaigumu visu dienu!

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu