Pāriet uz galveno saturu
Montale Intense Roses Musk aromatizēts ekstrakts sievietēm
Montale Intense Roses Musk aromatizēts ekstrakts sievietēm
Montale Intense Roses Musk aromatizēts ekstrakts sievietēm
Sastāvsar rozi, Jasmīns, Dzintars, Muskuss
Aromāta kategorijaziedu

Aizveriet acis un iedomājieties milzīgu skaistu rožu buķeti. Tas ir labākais veids, kā aprakstīt smaržu ekstrakta sievietēm Montale Intense Roses Musk smaržu. Rožu smaržu pavada juteklisks muskuss, siltas dzintara notis un vilinošs jasmīns. Kopā tie veido elegantu, neatvairāmu un noturīgu aromātu.

  • ziedu aromāts ar rožu notīm
  • vieglā alumīnija pudelē
  • ideāli piemērots ikdienas lietošanai

Smaržu sastāvs
Augsti koncentrētā aromāta kompozīciju Montale Intense Roses Musk atklāj rožu un muskusa akordi, kā arī jasmīna un dzintara notis. Roze ir pārstāvēta tās vistīrākajā veidā maigā harmonijā ar dārgo muskusu. Šo valdzinošo duetu pastiprina dzintara un jasmīna akcenti, kas piešķir aromātam eleganci. Kopējais aromāts apvieno dominējošo rozi un muskusu ar balto ziedu, ambras un dzīvnieciskām iezīmēm. Tas ir brīnišķīgi sievišķīgs, intensīvs, elegants, dzirkstošs un harmonisks, bet vienlaikus arī juteklisks.

Smaržu stāsts
Montale Intense Roses Musk tika laists klajā 2015. gadā. Šo aromātu vienpersoniski radījis parfimērs Pjērs Montāls. Smaržu ekstrakts ir paslēpts greznā alumīnija pudelē, kas ir ārkārtīgi viegla un eleganta, kā arī aizsargā aromātu no saules gaismas.

MontaleIntense Roses Musk aromatizēts ekstrakts sievietēm

1×
Īpašie piedāvājumi
106,00
Jūs ietaupāt 5%
100 ml
100,00

Noliktavā | 100,00 / 100 ml, iesk. PVN | Kods: MNT2253
1
Vēlos uzzināt par gravēšanu vairāk
DPD Piegāde mājās
Otrdiena 18.6.2024
Saņemšu pats
Otrdiena 18.6.2024