Neatvairāma ziedu, zemeņu un medus smarža, kas lieliski piemērota pavasara dienām.
Vēlreiz izskrieties pa pļavu, kas pilna ar margrietiņām. Parfimērijas ūdens sievietēm Marc Jacobs Daisy Eau So Intense sniedz šo pieredzi ar ziedu un saules piesātināto aromātu. Ar saldo medu un sulīgajām zemenēm izjutīsiet vēl intensīvāku prieka sajūtu nekā jebkad agrāk.
- salds ziedu aromāts kā nektārs
- intensīvāka ikoniskā aromāta Daisy versija
- laistas klajā 2021. gadā
Smaržu sastāvs
Pirmajā mirklī sajutīsiet zemeni, it kā jūs tikko būtu tajā iekodusies. Šo garšu pastiprina bumbieru un citrusaugļu bergamote. Drīz pēc tam sāk dominēt maigais medus aromāts un spilgti baltu jasmīna ziedu pieskāriens. Pamata notīs, uz kurām aromāts ir veidots un saglabājas visilgāk, dominē sūnu notis ar nedaudz vaniļas, tīras muskusa un benzoīna notīm.
Smaržu stāsts
Aromāti Marc Jacobs Daisy ir slaveni ar ziedu notīm un skaistajām pudelītēm. Daisy Eau So Intense nav izņēmums. Arī ar šo aromātu jūs uzreiz nokļūsiet siltas pavasara dienas vidū, gūstot vēl intensīvāku pieredzi.
Stikla pudelei ir zeltains ombré stils, kas atbilst tās saturam, un vāciņš acumirklī dara zināmu, kas tas ir margrietiņu aromāts. To radījis parfimērs Alberto Moriljas.