Pāriet uz galveno saturu

Maison Margiela

Par zīmolu Maison Margiela

Oriģinalitāte, radošums un mazliet provokācijas — tāda ir izsmalcinātā franču zīmola Maison Margiela (iepriekš — Maison Martin Margiela devīze. Šis zīmols ir slavens ar savu nekonvencionālo modi, unikālo kolekciju REPLICA un nepārprotamām smaržām.

1988. gadā dizaineris Martins Margīla nodibināja izsmalcinātu modes namu Parīzē, nodēvējot to savā vārdā. Kas raksturo zīmolu Maison Margiela, izņemot tā nekonvencionālo pieeju modei un smaržām, kas tiek uzskatīts par mākslas darbu? Īpaši izceļas kopš 1994. gada pieejamā kolekcija REPLICA, kas pārstāv dažādu pasaules vietu apģērba gabalus un ar rokām darinātus aksesuārus. Katrai vienībai ir sava birka, kurā aprakstīts tās materiāls un oriģināla izcelsme. 2012. gadā šī unikālā kolekcija tika papildināta ar izsmalcinātām smaržām.

Kā smaržo atmiņas? Atbilde ir kolekcijas REPLICA smaržas, kas izveidotas sadarbībā ar pasaules labākajiem parfimēriem. Zīmola Maison Margiela smaržas ir izstrādātas, lai atsauktu atmiņas par mūsu dzīves dārgākajiem mirkļiem. Ieelpojiet tās un ļaujiet sevi pārņemt to aromātiem.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu