Pāriet uz galveno saturu

Urīnviela

Urīnviela, ko pazīst arī kā karbamīdu, ir daudzfunkciju organisks savienojums, kas sastopams pretnovecošanās kosmētikā un sausas un jutīgas ādas kopšanas līdzekļos. Šīs sastāvdaļas nosaukums dažus cilvēkus var atbaidīt. Bet, neskatoties uz to, ka šī viela dabā ir sastopama dzīvnieku urīnā, urīnvielu, ko lieto kosmētikā, sintezē laboratorijās. Tās atklāšana laboratorijā, patiesību sakot, aizsāka organisko ķīmiju kā zinātnes disciplīnu.

 

Urīnvielas raksturīgās pazīmes

Kosmētikas nozarē urīnviela ir bieži lietota organiska viela, kas piemērota jutīgai ādai, jo īpaši ādai ar atopisko ekzēmu. Tā ir pilnībā droša un neizraisa alerģisku reakciju. Tās regulāra lietošana uzlabo kopējo ādas stāvokli.

Urīnvielas labās īpašības ādai

  • Cīnās pret novecošanās pazīmēm un novērš ādas elastības zudumu.
  • Uztur līdzsvarotu ādas pH līmeni un palīdz citām aktīvām vielām iekļūt ādas dziļākajos slāņos.
  • Piesaista lielu daudzumu ūdens un dziļi mitrina ādu, neizraisot stresu. Nogludina un mīkstina ādu.
  • Aizsargā ādu no ārējo faktoru kaitīgās ietekmes un nostiprina ādas dabisko aizsargbarjeru.
  • Novērš ādas lobīšanos un zvīņošanos. Kopumā uzlabo ādas tekstūru.

Kosmētikas līdzekļi ar urīnvielu

Urīnviela ir dabiska mūsu ādas sastāvdaļa. Pat ja kosmētikā to iegūst sintētiski, āda to pieņem bez jebkādas nevēlamas reakcijas. Novecojot urīnvielas daudzums ādā samazinās, un rezultātā āda zaudē mitrumu un elastību. Tieši tāpēc ir ieteicams lietot kosmētikas līdzekļus ar urīnvielu.

Interneta veikals notino.lv piedāvā plašu preču klāstu, lai ikviens atrastu sev piemēroto. Krēms ar urīnvielu vai ziede būs lieliski piemērota lietošanai gan no rīta, gan vakarā. Dienas krēms vai nakts krēms ar urīnvielu palīdzēs atvieglot sausu un savilktu ādu un atjaunos tās elastību un jaunavīgo izskatu. Ziede ar urīnvielu intensīvi mitrinās un baros ādu pēc mazgāšanās.

Izteikti sasprēgājušu papēžu un sausas pēdu ādas kopšana ar urīnvielu saturošu krēmu būs lieliska izvēle. Regulāri lietojot, iegūsiet mīkstāku, gludāku ādu bez plaisām.

Roku krēms ar urīnvielu ir neaizstājams līdzeklis ziemā. Urīnviela dziļi iekļūst ādā un uztur mitrumu tās iekšpusē, turklāt novērš ekzēmu.

Ādas un ķermeņa kopšanas līdzekļi ar urīnvielu rada aizsargbarjeru un uztur mitrumu ādas iekšpusē, kā arī aizsargā to no ārējo faktoru kaitīgās ietekmes. Urīnviela lieliski kopj jutīgu ādu. Izmēģiniet jau šodien!

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu