Pāriet uz galveno saturu

Probiotiķi

Probiotiķi ir mikroorganismi jeb dzīvas kultūras, kas dzīvo ādā un pozitīvi ietekmē tās veselību. Mūsu āda ir mājvieta miljoniem baktēriju, vīrusu un rauga šūnu, kas aizsargā to pret ārējo faktoru kaitīgās ietekmes (piemēram, piesārņojuma, kaitīgām baktērijām, UV stariem un daudziem citiem faktoriem). Ja rūpējaties par ādas aizsargfunkciju uzturēšanu un uzturat šo kultūru līdzsvarā, āda būs aizsargāta pret brīvajiem radikāļiem un toksīniem, un vienlaikusuzlabosies tās kvalitāte, tekstūra, kā arī āda saglabās mitrumu. Ir pierādīts arī, ka probiotiķi samazina ādas jutīgumu pret vairākiem alergēniem.

 

Probiotiķu raksturīgās pazīmes

Probiotiķu izmantošana kosmētikas līdzekļos ir jauna pieeja, kas ādas kopšanā ir izraisījusi īstu revolūciju, pateicoties to labumiem, to spējai palielināt ādas elastību, saglabāt tās mikrobiomu (ādas aizsargbarjeru), līdzsvarotu un nodrošināt ilgstošu skaistumu un veselību.

Probiotiķu lietošanas labās īpašības ādai

  • Tās pozitīvi ietekmē ādas jutīgumu.
  • Stiprina dabisko ādas aizsargbarjeru.
  • Palīdz atjaunot ādas mitrināšanas spējas.
  • Novērš priekšlaicīgu krunciņu veidošanos, palēnina novecošanās procesu.
  • Samazina pH, tādējādi saglabājot ādas līdzsvaru.
  • Atjauno ādas barjeru un pozitīvi ietekmē ādas tekstūru.
  • Samazina sebuma veidošanos, tādējādi cīnoties pret akni, apsārtumu, kā arī bojātiem kapilāriem.

Kosmētikas līdzekļi ar probiotiķiem

Ja ādas stāvoklis nav līdzsvarots, tas izpaudīsies kā ekzēma, plankumi un paaugstināts jutīgums. Kosmētikas līdzekļi ar probiotiķiem palīdz veicināt ādas attīrīšanos, un to regulāra lietošana nodrošina gaišāku un labāku ādas stāvokli. Probiotiķi ir piemēroti visiem ādas tipiem, ieskaitot jutīgu ādu un ādu ar noslieci uz iekaisumiem.

Vieni no labākajiem probiotiķiem, kas tiek izmantoti ādas kopšanā, ir pienskābes baktērijas „Lactobacillus” lizāts un bifidus, kas iegūti no tādiem probiotiķiem kā bifidobaktērijām „Bifidobacterium longum”. Interneta veikals notino.lv piedāvā plašu līdzekļu klāstu, kas satur īpaši izvēlētus probiotiķus, kas cīnās ar ādas problēmām un ādas jutīgumu jebkurā vecumā, kā arī ar ādas novecošanās pazīmēm.

Jau sen ir pierādīta probiotiķu brīnumainā iedarbība uz mūsu gremošanu un imūnsistēmu. Nu ir laiks piedāvāt šos pašus ieguvumus mūsu ādai un uzlabot tās aizsargmehānismu, lai tā spētu sevi aizsargāt no toksīniem un būt vesela. Atrodiet sev piemērotu probiotiķu krēmu, probiotiķu serumu vai attīrošo masku interneta veikalā notino.lv jau šodien un sniedziet savai ādai labo baktēriju devu, kas parūpēsies par jūsu skaistumu.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu