Pāriet uz galveno saturu

Jaguar

jaguar

Zīmola Jaguar vīriešu smaržas ir tādas pašas kā šā zīmola automobiļi — unikālas, dinamiskas un vīrišķīgas. Nemaz nerunājot par to, ka tām ir tāds pats precīzs un nenovecojošs dizains, ar kādu mums asociējas šis zīmols.

Pirmie izsmalcinātie zīmola Jaguar automobiļi tika saražoti 1935. gadā Lielbritānijā, tolaik tos ražoja uzņēmums Swallow Sidecars Company, ko 1922. gadā nodibināja sers Viljams Laionss un Viljams Volmslijs, lai ražotu motociklu blakusvāģus. Pēc II pasaules kara uzņēmumu pārdēvēja par Jaguar Cars Limited.

Pirmās zīmola Jaguar smaržas ar nosaukumu Jaguar for Men tika izlaistas 1988. gadā. Tās saturēja bazilika, garšvielu un siltas koksnes aromātiskās notis un jau drīz vien tika plaši iecienītas izsmalcinātu automobiļu īpašnieku vidū. Gadu gaitā tām pievienojās citas harizmātiskas smaržas — aromātiskais tualetes ūdens Jaguar Pace ar rozmarīna un piparu notīm, austrumnieciskais Jaguar Classic ar svaigu citrusaugļu un garšvielu notīm, aromātiskais Jaguar Classic Gold ar augļu un koksnes notīm un austrumniecisku koksnes nošu Jaguar Vision, kas jūs savaldzinās ar ananasa, ābola un sandalkoka notīm.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu