Pāriet uz galveno saturu
HERMÈS Equipage Tualetes ūdens (EDT) vīriešiem
HERMÈS Equipage Tualetes ūdens (EDT) vīriešiem
SastāvsAustrumu notis
Aromāta kategorijaaustrumu

RADĪŠANA
1970. gadā Gija Robēra radītais Équipage ir Hermès pirmās vīriešu smaržas. Iedvesmojoties no jāšanas pasaules, to nosaukums atsauc atmiņā komfortablu un stilīgu ceļošanu un šodien simbolizē komandas garu un kopdarbu.

NOTIS
Aromātiskais un koksnes toņa Équipage tualetes ūdens apvieno majorāna dzīvīgumu, estragona svaigās notis un sandalkoka pienīgās notis.

PRIEKŠMETS
Iedvesmojoties no pagātnes automašīnu lukturiem, flakona melnais vāciņš atgādina jātnieka ķiveri. Par piederību Parfums-Fondateurs kolekcijai liecina ilustrēta etiķete aizmugurē ar Filipa Dimā (Philippe Dumas) zīmējumu.

PARFUMS-FONDATEURS KOLEKCIJA
Parfums-Fondateurs kolekcija smeļas iedvesmu no nama mantojuma. Katrs radītais priekšmets koncentrē Hermès iztēli vārdā, smaržā, krāsā. Gadu gaitā Hermès ir atšķīris pārdrošas parfimērijas lapas, kas radušās, satiekoties ar izciliem parfimēriem.


Guy Robert 1970. gadā radītās smaržas ir pirmās Hermès smaržas vīriešiem, kas atmodina komandas garu un pasvītro atturību un tajā pašā laikā arī vīrišķību. Pikanti aromātiskās koksnes notis, kas ieskauj Equipage, prasmīgi līdzsvaro spēku ar delikātumu, augu dzīvīgumu ar garšvielu spēku – un tas viss uz samtainas koksnes aromāta fona.

HERMÈSEquipage Tualetes ūdens (EDT) vīriešiem

Bezmaksas piegāde
100 ml
130,00

Atlikumā 3 | 130,00 / 100 ml, iesk. PVN | Kods: HER0116

Visus HERMÈS produktus mēs jums bez maksas iesaiņosim videi draudzīgā, bez plastmasas, pārstrādātā materiālā.

1
DPD Piegāde mājās
Ceturtdiena 25.7.2024
Saņemšu pats
Ceturtdiena 25.7.2024