Pāriet uz galveno saturu

EISENBERG

Par zīmolu Eisenberg

EISENBERG Paris ir izsmalcināts franču zīmols, kas piedāvā profesionālus augsto tehnoloģiju produktus gan sievietēm, gan vīriešiem. Plašajā preču klāstā ietilpst ādas un ķermeņa kopšanas līdzekļi, dekoratīvā kosmētika, sauļošanās aizsargkrēmi un unikālas valdzinošu smaržu kolekcijas.

Žozē Eizenberga radītais zīmols EISENBERG Paris lepojas ar unikālu stāstu par tā pirmsākumiem. Tā dibinātājam ir plaša pieredze skaistumkopšanas nozarē un augsto tehnoloģiju pētniecībā, padarot viņu par pasaules līmeņa ekspertu ādas kopšanas līdzekļu izstrādē, jo viņš spēj apvienojot zinātnes atklājumus ar dabas spēku. Zīmola EISENBERG pētījumu rezultātā tika atklāta un patentēta revolucionārā trīs molekulu formula TRIO-MOLECULAR®. Šo molekulu radītā sinerģija atjauno un uzmundrina ādu, kā arī apgādā to ar skābekli. Žozē Eizenberga 15 gadu ilgie pētījumi balstās uz bioloģiskās kosmētikas molekulu fermentu, citokīnu un biostimulīna sinerģiju un pretnovecošanās īpašībām. Līdzekļi ir piemēroti gan sieviešu, gan vīriešu ādas kopšanas vajadzībām. Pasaules mērogā reģistrētais patents trīs molekulu formulai TRIO-MOLECULAR® ekskluzīvi pieder tikai zīmolam EISENBERG un ir ikviena zīmola EISENBERG Paris ādas kopšanas līdzekļa pamatā.

Žozē Eizenberga radošais talants un degsme izpaužas arī brīnišķīgajās smaržās un koncepcijās, piemēram, kolekcijās L’Art du Parfum un Latin Oriental. Apvienojot smaržu un mākslu un sapludinot abas pasaules vienā, viņš veido ļoti daudzveidīgas kompozīcijas, kuru vidū ir gan maigi, gan arī intensīvāki aromāti, kas ir iepakoti neatkārtojami skaistās un izsmalcinātās pudelītēs. Zīmola EISENBERG ādas kopšanas līdzekļi un smaržas ir iecienīti visā pasaulē, kā arī ir ieguvuši starptautiskus apbalvojumus.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu