Pāriet uz galveno saturu

DKNY

DKNY

Mūsdienīgs, pārliecināts, ikonisks — šādi vislabāk var raksturot zīmolu Donna Karan, kas iedvesmojas no Ņujorkas pilsētas enerģijas. Tas tika izveidots pārliecinātai sievietei, kura neuztraucas par to, kādus piedzīvojumus nesīs jauna diena. Atklājiet daudzpusīgo zīmola Donna Karan New York smaržu pasauli, kas ikdienas mirkli var pārvērst par unikālu pieredzi.

Mode nav vienīgā, kāpēc šis zīmols kļuvis slavenu visā pasaulē. Zīmola DKNY aromāti pamodinās jūsu vēlmi izbaudīt dzīvi, gūstot no tās vislabāko. Ikoniskās smaržas DKNY Be Delicious ar sulīgu ābolu, atsvaidzinošo augļu un ziedu aromātu savaldzinās jebkura vecuma sievieti.

Bet zīmola DKNY sērija sievietēm jūs apburs arī ar daudziem citiem aromātiem. Izmēģiniet, piemēram, maigo ziedu smaržūdeni DKNY Pure vai DKNY Red Delicious , kas nopērkams slavenajā ābola formas sarkanajā flakonā. Tā kā jūsu vīriešiem vajadzētu smaržot tikpat jauki kā jums, mēģiniet viņus pamudināt iegādāties zīmola DKNY sērijas vīriešiem tualetes ūdeni un odekolonu.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu