Pāriet uz galveno saturu

Dabiskas ziepes

Nost ar sintētiku! Ja izvairāties no sintētiskām sastāvdaļām savos kosmētikas līdzekļos, jums patiks dabiskās ziepes. Tās satur augstas kvalitātes eļļas, reģenerējošas sastāvdaļas, augu ekstraktus un pat abrazīvas daļiņas.

 

Dabiskās ziepes ir ārkārtīgi maigas pret ādu un dabai draudzīgas. Izmēģiniet cietās vai šķidrās ziepes, kas piemērotas daudzpusīgai lietošanai. Ir pieejamas arī dabiskas ziepes aknei, kas izcili attīrīs ādu ar tendenci uz akni un nomierinās iespējamos kairinājumus.

Dabiskās šķidrās ziepes

Tās var izmantot gan vannasistabā, gan virtuvē. Šķidrās ziepes ir viegli izmantot, lai nomazgātu no rokām taukainumu vai nepatīkamu aromātu. Gan jums, gan jūsu viesiem patiks tējaskoka, citrusu vai alvejas dabiskie aromāti.

Dažas šķidrās ziepes var izmantot arī matiem un galvas ādai. Dabiskās matu ziepes nesausina matus — tieši pretēji, tās nodrošina mīkstinošu iedarbību, lai nebūtu jāuztraucas par niezi vai kairinājumu. Daudzām ir arī ļoti patīkams aromāts.

Dabīgās cietās ziepes

Ja dodat priekšroku cietajām ziepēm, interneta veikalam notino.lv ir ko piedāvāt. Dabiskās cietās ziepes ir ilgi lietojamas (aptuveni 2 mēnešus) un var izmantot roku, sejas un visa ķermeņa mazgāšanai.

Notino.lv piedāvā dabiskās ziepes sejai, rokām un ķermenim no Le Petit Olivier, Weleda, L’Occitane un citiem iecienītiem dabiskās kosmētikas zīmoliem. Iegādājieties labāko jau šodien.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu