Pāriet uz galveno saturu
CLEAN Classic Skin Smaržūdens (EDP) sievietēm
CLEAN Classic Skin Smaržūdens (EDP) sievietēm
CLEAN Classic Skin Smaržūdens (EDP) sievietēm
Augšējās notis
Melone, Lotoss, Gaisīgas notis
Sirds notis
Rasas pilieni, Ūdens notis, ar rozi
Pamata notis
Baltais muskuss, Kašmira koksne, Dzintara koksne, Vaniļa
Aromāta kategorijaziedu, koka

Vienkāršībā ir skaistums. Par to jūs pārliecinās arī parfimērijas ūdens sievietēm CLEAN Skin Classic ar vienkāršo kompozīciju. Tajā nav ne smagu, ne spēcīgu aromātu esenču. Tikai tīrība, svaigums un skaistums, kas savijas nevainojamā harmonijā un atgādina mīlestības pilnu apskāvienu, sildošu ķermeņa pieskārienu un mājas siltuma sajūtu.

  • delikātā ziedu un koksnes smaržu kompozīcija ar tīriem muskusa akordiem
  • aromāts radīts, iedvesmojoties no silta ādas pieskāriena un patīkamās sajūtas, ko rada mīlošs apskāviens
  • „zaļā“ zīmola Clean minimālisma stila smaržu kolekcijas Classic sastāvdaļa

Smaržu sastāvs
Augšējās notīs parādās delikātais ziedu aromāts un trauslais lotosa zieda vilinājums. Atsvaidzinošu plīvuru veido melones akordi un gaisīgas notis. Pēc tam smaržu kompozīcijā attīstās caurspīdīgās sirds notis, kuras veido rasas pilieni, zilā roze un ūdens notis. Visilgāk maņas lutina baltā muskusa aromāts, kas savijas harmonijā ar vaniļas, ambras un kašmira koka akcentiem.

Smaržu stāsts
Smaržas CLEAN Skin Classic radās 2012. gadā kā zīmola Clean kolekcijas Classic sastāvdaļa. Tāpat kā pārējie šīs kolekcijas aromāti, arī šis tā nēsātājam rada komforta un drošības sajūtu, ko rada atmiņas par kaut ko zināmu un patīkamu no ikdienas dzīves. Smaržas Skin atgādina draudzīgu apskāvienu, kas uz ādas ļauj sajust otra cilvēka pieskārienu.

Parfimērijas zīmola Clean mērķis ir radīt dabai draudzīgus produktus, tāpēc arī CLEAN Skin Classic ir pieejams ekoloģiskā iepakojumā. Viss ir veidots no pārstrādājamiem materiāliem, un parfimērijas ūdens ir radīts, ņemot vērā vides ilgtspējību. Tas nesatur ftalātus un dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas.

CLEANClassic Skin Smaržūdens (EDP) sievietēm

Īpašie piedāvājumi
23,40
Jūs ietaupāt 5%
30 ml
22,20

Noliktavā | 74,00 / 100 ml, iesk. PVN | Kods: CLN01461
1
DPD Piegāde mājās
Trešdiena 26.6.2024
Saņemšu pats
Trešdiena 26.6.2024