Pāriet uz galveno saturu

Bourjois

 
 
 
 
 
Vai esat gatavi izklaidei, izmantojot dekoratīvo kosmētiku? Parīziešiem skaistums ir prieks, nevis garlaicīgs darbs. Izmantojiet zīmola Bourjois līdzekļus, lai radītu izcilu acu, lūpu, sejas un nagu izskatu ar parīziešu šarma pieskārienu. Laipni aicināti patiesā skaistumkopšanas pasaulē, kuru varat izbaudīt visu mūžu!

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu

Par zīmolu Bourjois

 Zīmola Bourjois skaistumkopšanas līdzekļi ļaus iegūt atzīto franču stilu un eleganci, vienlaikus ļaujot izpaust savu personisko šarmu. Šie unikālie dekoratīvās kosmētikas līdzekļi un novatorisms palīdzēs vienkāršot jūsu ikdienas skaistumkopšanas rituālu, vienlaikus atstājot pietiekami daudz vietas arī jūsu radošumam.

 

Zīmola Bourjois skaistumkopšanas līdzekļi tirgū ienāca 1863. gadā ar skatuves un dekoratīvās kosmētikas zīmolu. Tas viss aizsākās ar aktieri Žozefu Albēru Ponsēnu, kurš sāka veidot dekoratīvo kosmētiku saviem kolēģiem. Drīz vien pieprasījums pēc viņa līdzekļiem pārsniedza teātra pasaules robežas un zīmola Bourjois grims kļuva slavens visā Parīzē, pateicoties tā kvalitātei, praktiskumam un elegantajam dizainam.

Mūsdienās Bourjois turpina iedibinātās skaistumkopšanas līdzekļu tradīcijas ar vienkāršas, parocīgas un aizraujošas lietošanas precēm. Zīmola Bourjois skropstu tuša joprojām sniedz izteiksmīgu izskatu un tonālais krēms Bourjois Healthy Mix lieliski izgaismo jebkuru seju. Vienīgā atšķirība — tagad šis ir klientu iecienīts zīmols visā pasaulē.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu