Pāriet uz galveno saturu

Azzaro

Par zīmolu Azzaro

„Dzīve ir nebeidzama vasara“. Tāds ir franču zīmola Azzaro moto, kura smaržas iemieso mūsdienīgu luksusa dzīvesstilu apvienojumā ar mākslu baudīt dzīvi.

Zīmola radītājs ir Loriss Acāro, Tunisijā dzimis itālis. Bērnību un jaunību viņš pavadīja jūras krastā, kur to ieskāva ūdens, saule un Vidusjūras dzīves atmosfēra, kura dziļi ietekmējusi viņa darbus. 60 gados Loriss pārcēlās uz Parīzi un 1967. gadā nodibināja zīmolu Azzaro. Pirmos panākumus viņš guva ar mirdzošajām kleitām, kas bija pretstats tolaik visur esošajām „mazajām melnajām kleitām“.

Pirmās Azzaro smaržas tika laistas klajā 1975. gadā. Zīmolam ir vairāki desmiti smaržu. Starp vispopulārākajām ir vīriešu tualetes ūdens Azzaro Chrome ar svaigajiem citrusu toņiem, eksotiskais parfimērijas ūdens vīriešiem Azzaro Wanted By Night un vienmēr aktuālās smaržas Azzaro Pour Homme, kuras parādījās tirgū 1978. gadā. Sievietēm noteikti patiks austrumnieciskās Azzaro Wanted Girl, augļu un ziedu aromāts Azzaro Mademoiselle L'Eau Très Floral vai romantiskās Azzaro Pour Elle.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu