Pāriet uz galveno saturu

Ariana Grande

Iecienītā amerikāņu aktrise un popmūzikas dziedātāja Ariana Grande laiž klajā savu smaržu sēriju, kas ir tieši tāda pati kā popzvaigzne — burvīga, rotaļīga un enerģiska!

 

Ariana Grande ir aktrise un dziedātāja jau kopš bērnības, kad ieguva lomas vairākos seriālos un mūziklos. Savu mūziķes karjeru viņa sāka 2013. gadā ar debijas albumu Yours Truly, kas daudzās valstīs iekļuva pirmajā desmitniekā un aizsāka viņas zvaigžņoto nākotni. Ariana Grande ir viena no mūsdienu veiksmīgākajām popmūzikas māksliniecēm un viena no ietekmīgākajām ASV slavenībām, kurai ir vairāk nekā simts miljoni fanu.

2015. gadā tika izdotas dziedātājas debijas smaržas — Arianas Grandes smaržūdens ARI ar ziedu un augļu aromātu. Pēc gada smaržu pasaulē parādījās jauns aromāts — Arianas Grandes smaržas Sweet Like Candy ar kārdinošu putukrējuma, zefīra un vaniļas aromātu. Ievērības cienīgs aromāts ir arī Arianas Grandes smaržas Cloud, kurās sapņaini savijas gards pralinē, kokosrieksts, ziedu notis un sulīgi augļi. Par Arianas Grandes smaržu komplektiem, kuros ir populārās Arianas Grandes smaržas un ķermeņa kopšanas līdzekļi, būs sajūsmā ne tikai slavenās dziedātājas fani.

Arianas Grandes smaržas padarīs jūs par spožāko zvaigzni jebkurā vakara pasākumā. Vai esat gatava būt uzmanības centrā?

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu