Zīmola Amouage smaržas

Dižpārdokļi

Amouage

Amouage ir neatkarīgs, izsmalcinātas parfimērijas zīmols, kas tirgū izceļas ar savdabīgiem un bagātīgiem aromātiem, kā arī ar elegantu iepakojumu. Gadu gaitā Amouage ir nemitīgi strādājis, lai nodrošinātu nemainīgi augstu izstrādājumu kvalitāti. Visām Amouage smaržām ir jāiztur rūpīga kvalitātes pārbaude, sākot ar izstrādes procesu Francijā līdz pat vietējai ražošanai Omānā. Inovatīvās nišas aromātu kolekcijas ir spilgts parfimērijas mākslas apliecinājums. Ļaujieties smaržu burvībai!

Par Amouage

Nišas parfimērijas uzņēmums Amouage tika dibināts 1983. gadā Maskatā, Omānā, pēc sultāna Kābūsa ibn Saīda al Saīda pieprasījuma. Lai gan Amouage aizsākumi meklējami Tuvajos Austrumos, un šī reģiona vietējā kultūra ir atstājusi nepārprotamu ietekmi uz zīmola izstrādājumiem, šobrīd zīmola preces ir nopērkamas visā pasaulē, un uzņēmuma galvenais birojs atrodas Londonā.

Papildu izsmalcinātajai parfimērijai Amouage preču klāstā ietilpst arī ķermeņa kopšanas līdzekļi un mājas preces. Visus izstrādājumus vieno eksotiskas sastāvdaļas, skaists iepakojums un mākslinieciska noskaņa. 

Amouage unisex aromāti

Zīmols piedāvā arī smaržu kolekciju, kuras aromāti ir piemēroti gan vīriešiem, gan sievietēm. Skaistie aromāti lepojas ar visaugstākās kvalitātes sastāvdaļām, kā arī izsmalcinātu unisex iepakojumu. Šo bagātīgo un noslēpumaino aromātu kolekcija ir pazīstama ar nosaukumu Amouage Opus, kurā ietilpst vairākas unikālu kompozīciju versijas, sākot no Amouage Opus I līdz Opus IX.

Unisex smaržu buķeti galvenokārt raksturo aromātiskās koksnes, austrumu un pikantās notis, kas apvienojumā ar ziedu, zaļajām vai šipra apakšnotīm veido ideālu unisex aromātu kompozīciju, kas nav uzbāzīgi sievišķīga vai vīrišķīga. Ideāli piemērotas smaržas pārim, kas vēlas lietot vienu aromātu.