Pāriet uz galveno saturu

Alterna

Par zīmolu Alterna

Dabiski. Pārbaudīti. Profesionāli. Tie ir izsmalcinātie zīmola Alterna matu kopšanas līdzekļi, kuriem pateicoties jums vairs nav jāizvēlas starp profesionāliem, klīniski pārbaudītiem un dabisku sastāvdaļu līdzekļiem. Tagad varat visu iegūt vienlaikus un bez kompromisiem.

 

Zīmols Alterna ir dibināts 1997. gadā. Kopš tā laika tas ir pirmrindnieks jaunai pieejai matu kopšanā, izveidojot savu reputāciju, kuras pamatā ir rezultāti, nevis solījumi. Visas zīmola Alterna preces nesatur parabēnus, sulfātus vai citas asas piedevas. To vietā šā zīmola preces satur ļoti kvalitatīvas un reti sastopamas sastāvdaļas, piemēram, izsmalcinātu kaviāru vai bambusu.

Ikviens starp zīmola Alterna precēm varēs atrast savām vajadzībām piemērotus matu kopšanas līdzekļus. Vienalga, vai jums ir cirtaini mati, matiem pietrūkst kupluma, tie ir sausi vai izskatās bojāti — zīmola Alterna šampūns jums neliks vilties. Tas satur kaviāra ekstraktu, kas atjauno mitrumu matu šķiedrās, piešķir matiem elastīgumu un mirdzumu. Unikālais un patentētais komplekss AGE-CONTROL COMPLEX® palīdzēs samazināt matu novecošanās simptomus.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu