Pāriet uz galveno saturu

Krāsu korektori: vai zināt, kā tos lietot?

Tie var novērst jebkuru ādas nepilnību, izgaismot sejas ādu vai piešķirt tai veselīgu mirdzumu. Jums tikai jāzina, kuru no tiem izvēlēties un kā to lietot. Miesaskrāsas konsīleriem un krāsu korektoriem noteikti jābūt kosmētikas somiņā!

Viegli un ātri nosedziet tumšos lokus zem acīm, akni, rētas vai vasaras raibumus. Noderīgie krāsu korektori darbojas pēc krāsu kontrasta principa, tādējādi neitralizējot nevēlamas ēnas vai plankumus uz sejas. Atrodiet labāko krāsu koriģējošo korektoru, kas ir piemērots jūsu konkrētajai problēmai, vai iegādājieties korektoru paleti, lai nepieciešamības gadījumā atrisinātu jebkuru problēmu.

Zaļš konsīleris

Kam tas paredzēts?

Zaļā krāsa ir sarkanās krāsas pretstats, tāpēc tā lieliski neitralizē sarkanos ādas plankumus. Šis konsīleris ir izcili piemērots ādai ar noslieci uz akni, sarkanām rētām vai vēnu tīklojumu. Nelietojiet to uz vaļējām brūcēm.

Kā to lietot?

Uzklājiet zaļo konsīleri plānā kārtiņā uz problemātiskajām sejas zonām. Rūpīgi un vienmērīgi izpludiniet to un pēc tam izlīdziniet ādas toni ar tonālo krēmu. Plankumi un rētas būs mazāk pamanāmas.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu

Violets konsīleris

Kam tas paredzēts?

Violetā krāsa ir pretēja dzeltenajai, tāpēc tā ir ideāli piemērota nevēlamu dzeltenu apakštoņu neitralizēšanai. Tā arī izgaismo sejas ādu un liek tai izskatīties svaigai.

Kā to lietot?

Pielāgojiet violeto konsīleri savam ādas tonim. Gaišiem ādas toņiem ir piemēroti gaiši violeti toņi, bet tumšākiem — spilgti violeti. Ar otiņu vai sūklīti uzklājiet uz ādas nelielu daudzumu konsīlera, pēc tam uzklājiet tonālo krēmu vai nofiksējiet līdzekli ar pūderi.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu

Oranžs konsīleris

Kam tas paredzēts?

Nepārspējams krāsu korektors zilganiem, tumšiem lokiem zem acīm. Lietojiet nelielu daudzumu, lai piešķirtu blāvai un pelēkai sejas ādai veselīgu mirdzumu, vai sajauciet to ar nelielu daudzumu zaļā konsīlera, lai nosegtu mazās zilās vai zaļās vēnas.

Kā to lietot?

Uzklājiet oranžu konsīleri uz tumšajiem lokiem zem acīm, izpludiniet to un uzklājiet tonālo krēmu, lai piešķirtu ādai jauneklīgu izskatu.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu

Rozā konsīleris

Kam tas paredzēts?

Rozā konsīleris ir lieliski piemērots vecuma plankumu, vasaras raibumu vai dzimumzīmju nosegšanai gaišiem ādas toņiem. Rozā neitralizē zaļos toņus, kas nozīmē, ka tas nosedz mazās zaļās vēnas uz sejas. Tomēr izvairieties no rozā korektora, ja vēlaties nosegt violetus plankumus — šādi jūs tos tikai izcelsiet.

Kā to lietot?

Tāpat kā zaļo konsīleri, lietojiet to tikai uz problemātiskajām zonām, izpludiniet to un pēc tam uzklājiet tonālo krēmu.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu

Dzeltenais konsīleris

Kam tas paredzēts?

Tas izgaismo blāvu un nogurušu ādu, piešķirot tai siltāku un veselīgāku toni. Tas arī lieliski maskē violetos lokus zem acīm, zilumus un violetās vēnas, kas redzamas uz ādas.

Kā to lietot?

Uzklājiet dzelteno konsīleri zem acīm no iekšējā kaktiņa uz āru vai arī izgaismojiet visu seju, uzklājot to plānā kārtiņā zem tonālā krēma. Sejas āda izskatīsies atpūtusies un starojoša.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu

Balts un neitrāls konsīleris

Kam tas paredzēts?

Neitrāli maskējoši konsīleri ādas krāsā var nosegt jebkuru nevēlamu pūtīti, plankumu vai tumšos lokus pēc negulētas nakts. Papildus nepilnību maskēšanai balto korektoru var izmantot arī kā izgaismotāju, lai izceltu sejas vaibstus.

Kā to lietot?

Konsīleri, kas atbilst jūsu ādas tonim, izskatās pārsteidzoši labi arī bez tonālā krēma.

 

Izmantojiet tos, lai nosegtu problemātisko zonu un izpludinātu. Tos var izmantot arī kopā ar krāsu korektoriem, lai iegūtu labāku un dabiskāku izskatu.

Lietojiet baltu konsīleri, lai maskētu tumšos lokus, un pēc tam izlīdziniet ādas toni ar tonālo krēmu vai uzklājiet korektoru uz acu iekšējiem kaktiņiem, vaigu kauliem, deguna vidusdaļas, uzacu kaula un augšējās lūpas vidusdaļas izliekuma, lai izceltu sejas pantus.

 

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu