Pāriet uz galveno saturu

Sejas kopšanas rituāls

Attīrīšana, seruma uzklāšana un sejas krēms — katru dienu sāciet un noslēdziet ar rūpēm par savu sejas ādu. Skaistas sejas ādas noslēpums ir daudz vienkāršāks, nekā šķiet. Tāpat kā jūs tīrāt zobus katru rītu un vakaru, arī sejas attīrīšana un mitrināšana būtu jāiekļauj ikdienas sejas kopšanas rutīnā. Iegādājieties līdzekļus sejas kopšanai, kas atbilst jūsu ādas vajadzībām, un atklājiet četras sejas kopšanas rituāla pamatdarbības.

Attīrīšana un dekoratīvās kosmētikas noņemšana

Dekoratīvās kosmētikas noņemšana un sejas attīrīšana ir ikdienas sejas kopšanas pamats. Bez tā seja nespēs absorbēt vajadzīgās barības vielas un drīz to apgrūtinās aizsprostotas poras.

Izvēlieties dekoratīvās kosmētikas noņemšanas līdzekli, kas ir piemērots jūsu ādas tipam. Taukainai un kombinēta tipa ādai noderēs želejveida tīrīšanas līdzeklis, ko var nomazgāt ar ūdeni. Dekoratīvās kosmētikas notīrīšanai no sausas un jutīgas ādai būs nepieciešams ar losjonu vai eļļu piesūcināts vates spilventiņš. Noslēgumā notīriet kosmētikas pārpalikumus ar toniku, un tikai tad var turpināt ar nākamo darbību.

Viss attīrīšanai un dekoratīvās kosmētikas noņemšanai

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu

Pīlings un maska

Vismaz reizi nedēļā iekļaujiet pīlingu un sejas masku savā sejas ādas kopšanas rutīnā. Vispirms ar pīlinga palīdzību atbrīvojieties no atmirušajām ādas šūnām, veicinot asins cirkulāciju un paātrinot ādas reģenerēšanos. Uzklājiet uz mitras sejas, iemasējot ar apļveida kustībām, tad noskalojiet.

Pēc tam lietojiet masku, kas satur daudz aktīvo sastāvdaļu, lai sniegtu savai ādai vislabākās rūpes. Izvēlieties masku atbilstoši tam, kas ādai nepieciešams. Varbūt to vajag mitrināt, bet varbūt ir nepieciešama attīroša maska problemātiskai ādai?

Atrodiet piemērotu pīlingu vai masku

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu

Sejas serums

Serumam ir vieglāka un maigāka tekstūra nekā standarta dienas krēmam, kas ļauj tam iekļūt dziļākos ādas slāņos, sagatavo mitrinoša līdzekļa uzklāšanai un pastiprina tā pozitīvo iedarbību.
 
Maigi iepliķējiet serumu ar pirkstu galiem savā sejas ādā un ļaujiet tam iesūkties. Tikai tad var sekot noslēdzošā ikdienas sejas kopšanas darbība.
 

Atrodiet piemērotu sejas serumu

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu

Krēms ādai

Matējošs krēms taukainai ādai, nomierinošs jutīgai ādai vai pretgrumbu krēms nobriedušai ādai. Labs dienas krēms mitrina, baro un cīnās ar ādas nepilnībām, piemēram, akni un hiperpigmentāciju. Izvēlieties piemērotāko savam vecumam, problēmai un ādas tipam.
 
Katru rītu un vakaru uzklājiet mitrinošu līdzekli savai sejai, kaklam un dekoltē zonai. Nakts krēms reģenerēs un baros ādu, kamēr dienas krēms padarīs to mirdzošu, aizsargās no ārējās vides iedarbības un sagatavos to dekoratīvās kosmētikas uzklāšanai. Ikdienas sejas kopšanā būtu jāiekļauj arī krēms ādai ap acīm un lūpu balzams. Tagad varat izbaudīt veselīgu un mirdzošu ādu!
 

Atrodiet piemērotu dienas krēmu

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu