Pāriet uz galveno saturu
WoodwickStone Washed Suede
aromatizēta svece ar koka dakti
(0)
Woodwick Stone Washed Suede aromatizēta svece ar koka dakti
Woodwick Stone Washed Suede aromatizēta svece ar koka dakti

Woodwick Stone Washed Suede apraksts

Augšējās notis
Augšējās notis — tās attīstās uzreiz pēc smaržu lietošanas. Tās rada pirmo iespaidu un mēdz būt diez gan intensīvas, taču ne ilgstoši.
Safrāns, Rozā pipari
Sirds notis
Sirds notis — smaržu sirds notis parādās pēc dažām minūtēm, kad augšējās notis lēnām izplēn. Šīs notis parasti jūtamas no 2 līdz 3 stundām.
Jasmīns, āda, ar aveni, Īrisu sakne
Pamata notis
Pamata notis — pēdējais un bieži ilgākais smaržu evolūcijas posms uz jūsu ādas. Ilgst no 4 stundām, kā arī var būt jūtamas vēl pēc dienas.
Dzintars, Pačūlija, Muskuss, Vaniļa
Aromāta kategorijakoka
Dakts veidskoks
Daktu skaits1
Vaska veidsciti
Materiālsstikls
Degšanas laiks40 h

Aromāts spēj vienā mirklī mainīt noskaņojumu un telpas atmosfēru. Aromātiskā svece Woodwick Stone Washed Suede piepilda mājokli ar aromātu un rada patīkamu vidi atpūtai un ikdienas brīžiem — gan vienatnē, gan kopā ar tuviniekiem. Degošā, viegli sprakšķošā liesma piešķir interjeram siltu un nomierinošu noskaņu.

Raksturojums:

  • koksnes smarža
  • silta smarža
  • degot patīkami sprakšķ, radot mājīgu atmosfēru
  • ideāla dāvana

Sastavs:

  • koka dakts

Lietošana:
Ļaujiet svecei degt vismaz tik ilgi, līdz izkūst viss augšējais slānis, lai neveidotos nevēlams padziļinājums vaskā. Optimālai degšanai ieteicams regulāri nogriezt dakti līdz norādītajam garumam.

Šis tekstas sugeneruotas automatiškai.

WoodwickStone Washed Suede
aromatizēta svece ar koka dakti

(0)
ar koka dakti 453 g

Šobrīd nav noliktavā | Kods: WDW01321