Pāriet uz galveno saturu

Sanoflore

Par zīmolu Sanoflore

Iepazīstiet zīmolu Sanoflore — franču izsmalcinātas dabiskās kosmētikas ražotāju, kas jūsu ķermeņa un ādas kopšanas rutīnu pārvērtīs jaukā piedzīvojumā. Līdzekļu pamatā ir ārstniecības augi un augi, kas audzēti bioloģiskās saimniecībās. Visām zīmola precēm ir bioloģiskais izcelsmes sertifikāts, kā arī tās nesatur silikonus un mākslīgās krāsvielas.

 

Franču zīmola Sanoflore vēsture aizsākās 1972. gadā, kad maza zinātkāru botāniķu un zemnieku grupa Verkoras Nacionālajā parkā izveidoja botānisko dārzu Sanoflore. Pēc 14 gadiem viņi izveidoja tāda paša nosaukuma laboratoriju, kas specializējas fizioterapijas un aromterapijas jomās.

Uzņēmums Sanoflore nodrošina pilna cikla ražošanas uzraudzību, tostarp izejvielās izmantotās labības audzēšanu. Esences tiek iegūtas, materiālu destilējot zemā spiedienā ar tvaiku, kas nodrošina augstāku esenču kvalitāti, salīdzinot ar sintētiski iegūtajām esencēm. Visām šā franču skaistumkopšanas līdzekļu zīmola precēm ir patīkama smarža, lai nomierinātu jūsu prātu, kamēr rūpējaties par savu ādu.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu