Pāriet uz galveno saturu
Nishane Karagoz aromatizēts ekstrakts abiem dzimumiem
Nishane Karagoz aromatizēts ekstrakts abiem dzimumiem
Nishane Karagoz aromatizēts ekstrakts abiem dzimumiem
Nishane Karagoz aromatizēts ekstrakts abiem dzimumiem
Augšējās notis
Ananass, Vīnogas, Augu notis
Sirds notis
Jasmīns, Neroli, Pačūlija
Pamata notis
Dzintars, Agara koka koksne, Vetivērija
Aromāta kategorijaaromātisks, augļu

Smaržas pauž rotaļīgumu, asprātību un godīgumu. Parfimērijas ekstrakts Nishane Karagoz jūs sveic ar atsvaidzinošu ananasu un garšaugiem, kas veido rotaļīgu atmosfēru. Kompozīcija pamazām attīstās spēcīgā personībā, kuru veido bagātīgās sirds notis. Tāpat kā viens no ēnu leļļu teātra Karagöz varoņiem, kurš iedvesmojis šo smaržu radīšanu.

  • zaļais augļu un koksnes aromāts
  • parfimērijas ekstrakts piemērots vīriešiem un sievietēm
  • godina Turcijas ēnu teātra galveno varoni

Smaržu sastāvs
Neparastajā kompozīcijas ievadā rotaļīgumu un prieku rada ananass, melnās vīnogas un garšaugi. Pēc tam kompozīcijā atveras spēcīgās sirds notis ar neroli notīm, kuras papildina jasmīns un eksotiskā pačūlija. Dziļumu un jutekliskumu papildina pamata notis, kuras veido vetivērija, agarkoks un dzintars.

Smaržu stāsts 
Karagozs ir ēnu leļļu teātra galvenais varonis. Šis personāžs ir pazīstams ar tiešumu, patiesumu un asprātību, un šīs īpašības tiek parādītas aromātā. Smaržu ievads atgādina rotaļīgumu un prieku, kuru Karagozs ienes dzīvē. Laika gaitā aromāts izceļ spēcīgu personību, kuru veido tēla bagātās sirds notis. Koksnes pamata notis piešķir smaržām raksturu, tāpat kā pēdējie otas triepieni, kas papildina šo rotaļīgo tēlu.

NishaneKaragoz aromatizēts ekstrakts abiem dzimumiem

50 ml

Šī prece pašlaik nav pieejama. | Kods: