Pāriet uz galveno saturu

Matu krēmi

Mati vienmēr izskatīsies nevainojami ar piemērotu matu krēmu. Ja meklējat līdzekli sausu un bojātu matu atjaunošanai un mitrināšanai vai vienkārši vēlaties piešķirt apjomu matiem un padarīt tos gludus, visu nepieciešamo atradīsiet pie mums. Šeit atradīsiet labākos krēmus pret matu pūkošanos, krēmus lokām vai aizsardzībai pret karstumu.

 

Krēmi visiem matu tipiem

  • Atjaunojošie krēmi matiem efektīvi cīnās pret pūkošanos, lai būtu vieglāk matus savaldīt un izķemmēt. Tie ir labi piemēroti sausiem un bojātiem matiem, jo atjauno mirdzumu un veselīgu izskatu.
  • Nogludinošie krēmi matiem palīdz cīņā ar lokām vai tādiem matiem, kas bieži izskatās nekārtīgi. Savaldiet savas nepaklausīgās cirtas, piešķiriet tām formu, nogludiniet matu šķiedras un priecājieties par viegliem un spīdīgiem matiem.
  • Mitrinošie krēmi sniedz sausiem matiem mirdzumu un dzīvīgumu. Krēms mitrina matus, novērš galu šķelšanos un samazina lūšanu.
  • Ieveidošanas krēmi palīdz iegūt vēlamo matu sakārtojumu pāris minūtēs. Izvēlieties krēmu cirtainiem matiem, kas veidos lokas, piešķirs apjomu un paātrinās matu izžūšanu.
  • Krēmi termoaizsardzībai aizsargās matus no augstās temperatūras, kāda ir fēniem, matu taisnotājiem un lokšķērēm, vienlaikus taisnojot matu šķiedras no saknēm līdz galiņiem.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu