Pāriet uz galveno saturu

Lab Series

Par zīmolu Lab Series

Zīmols Lab Series piedāvā novartoriskus, efektīvus un augstākās kvalitātes līdzekļus, kas īpaši izstrādāti vīriešu ādai. Tagad ikviens vīrietis visā pasaulē var izskatīties un justies brīnišķīgi.

Zīmola Lab Series vēsture aizsākās 1987. gadā. Tā filozofijas pamatā ir viedoklis, ka vīriešu un sieviešu ir diezgan atšķirīga, un tai katrai ir savas vajadzības. Tieši tāpēc vīriešiem jāizmanto speciāli viņu ādai izstrādāti līdzekļi. Zīmols Lab Series piedāvā risinājumus, kuru pamatā ir pilnveidota tehnoloģija, zinātniski pētījumi un gadiem ilga pieredze. Tāpat zīmols pievērš uzmanību tam, kā vīrieši kopj savu ādu, un ņem vērā to, kā vīrieši vēlas izmantot kosmētikas preces.

Zīmola Lab Series piedāvāto preču klāstā ir viss nepieciešamais visaptverošam ādas kopšanas rituālam. Izmēģiniet, piemēram, Lab Series Instant Filter Moisturizer, kas izlīdzina ādas toni, Lab Series Multi-Action Face Wash, kas lieliski attīra poras un notīra uz ādas esošos netīrumus, vai iecienīto pēcskūšanās balzamu Lab Series Shave.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu