Pāriet uz galveno saturu

Krēms tetovētas ādas kopšanai

Pasargājiet tetovējumu no izbalēšanas un palutiniet ādu! Vienmēr lietojiet barojošu krēmu tetovētas ādas kopšanai ar nomierinošu un mitrinošu iedarbību, kā arī sauļošanās aizsarglīdzekli tetovētai ādai, kas pasargās no kaitīgā UV starojuma. Jums vairs nav jādomā, ko lietot uz tetovējuma, un uzticies interneta veikala notino.lv piedāvātajiem kvalitatīvajiem līdzekļiem, lai vienmēr saglabātu spilgtas tetovējuma krāsas.

 

Kāpēc ieteicams lietot barojošu līdzekli ādas kopšanai pēc tetovēšanas?

  • Mitrina un nogludina ādu.
  • Baro ādu.
  • Nomierina kairinātu ādu.
  • Palīdz saglabāt spilgtas krāsas.

Neaizmirstiet lietot arī labu sauļošanās aizsarglīdzekli tetovētai ādai!

Tetovētai ādai nepieciešama aizsardzība pret apkārtējās vides kaitīgo ietekmi, jo īpaši saules starojuma, kas iznīcina tetovējuma pigmentus. Lai saglabātu krāsu spilgtumu un novērstu ādas bojājumus, lietojiet saules aizsarglīdzeklis tetovējumiem ar augstu aizsargfaktoru SPF.

Cik bieži jāmitrina tetovējumi?

Tetovēšana bojā ādu, kurai pēc tam ir jāatjaunojas. Tam nepieciešama pietiekama mitrināšana, ko var nodrošināt, izmantojot labāko krēmu tetovējumiem. Jūsu āda nedrīkst kļūt sausa vai pārlieku mitra.

  • Pirmajā nedēļā pēc tetovējuma iegūšanas mitriniet ādu divas līdz četras reizes dienā. Šajā laikā āda ir visjutīgākā, un tai nepieciešama atjaunošana.
  • Otrajā un trešajā nedēļā tetovējumu nepieciešams mitrināt tikai no rīta un vakarā vai pēc vajadzības.

Iegādājieties zīmolu Tannymaxx, House 99 vai Captain Fawcett līdzekļus tetovējumiem un priecājieties par savu skaisto tetovējumu un veselīgo ādu.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu