Pāriet uz galveno saturu

Ermenegildo Zegna

Ermenegildo Zegna

Viens no ekskluzīvākajiem un dārgākajiem vīriešu modes zīmoliem — Ermenegildo Zegna.

Tā pirmsākumi meklējami 19. gadsimta otrās puses itāliešu ģimenes uzņēmumā, kad Ermenedžildo Dzenja nolēma dibināt audumu ražošanas uzņēmumu. Zīmols Ermenegildo Zegna joprojām pieder ģimenes uzņēmumam, kuru tagad pārvalda Dzenju ģimenes ceturtā paaudze.

Ermenedžildo Dzenja īstenoja savu sapni un sāka ražot vīriešu apģērbus, ko raksturoja kvalitāte, labāko materiālu izvēle un dažādi jaunievedumi. Viņa ģimene vienmēr sekoja savai intuīcijai, kas to nekad nepievīla. 1930. gadā viņa uzņēmumā strādāja jau vairāk nekā tūkstoš darbinieku. Viņi veidoja unikālas vīriešu apģērbu kolekcijas, kā arī augstākās klases uzvalkus un vīriešu sporta apģērbus. Pašlaik zīmolam ir vairāk nekā 500 modes preču veikalu visā pasaulē.

1990. gadā tika izlaistas pirmās zīmola Ermenegildo Zegna smaržas. Sadarbojoties ar parfimēriem Alberto Moriļasu, Žaku Kavaljē, Antuānu Lī, Pjēru Negrēnu, Olivjē Žijotēnu, Danielu (Rohi) Andrīri, Alēnu Miraūru, Rosendo Mateu, Franku Felklu un Arī Fremonu, zīmols pakāpeniski sāka piedāvāt vairāk aromātu, kas tagad ir iecienīti visā pasaulē.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu