Pāriet uz galveno saturu

Atkinsons

Atkinsons

Reiz, 18. gadsimta pašās beigās, kāds jauns un ambiciozs džentlmenis no Anglijas ziemeļiem nolēma atrast laimi, slavu un bagātību rosīgajās kosmopolītiskās Londonas ielās. Šis kungs bija neviens cits kā Džeimss Atkinsons. Tas bija 1799. gads.

Nepagāja ilgs laiks, un Londonas sabiedrības krējums bija burtiski pārņemts ar balzamu, kas smaržoja pēc tikko grieztām rozēm. Tomēr jaunajam dizaineram bija padomā izspēlēt vēl spēcīgāku trumpi: odekolonu, kas ar tā smaržīgo sastāvu pilnībā atšķīrās no itāļu aromātu standartiem, kas tolaik dominēja parfimērijas tirgū. Džeimsa Atkinsona odekolons bija svaigs, bet vienlaikus sildošs, nedaudz pikants un noturīgs.

1826. gadā pēc karaļa Džordža IV lūguma Džeimss kļuva par karaļa galma oficiālo parfimēru. Viņa smaržu popularitāte strauji pieauga, un Atkinsona smaržu apmierināto klientu lokā bija, piemēram, karaliene Viktorija un arī Anglijas lielākais ienaidnieks Napoleons Bonaparts.

Izmēģiniet kādu no ekskluzīvajiem Atkinsona aromātiem. Tie jo īpaši patiks elegantām un apburošām dāmām. Īsāk sakot, tiem, kuriem patīk drosmīgi aromāti, kuru saknes sniedzas tālā vēsturē.

Skatīt visu tekstu slēpt tekstu