Matu maskas

Kas ir dermokosmētika?

Dermokosmētika ir īpaša ādas kopšanas preču kategorija, kas atbilst farmācijas nozares stingrajām prasībām. Līdzekļus izstrādā sadarbībā ar ādas kopšanas profesionāļiem (dermatologiem, pediatriem, oftalmologiem un farmaceitiem), un šīs preces raksturo to efektivitāte un klīniskos pētījumos pārbaudīts lietošanas drošums.

Dermokosmētikas līdzekļi ir hipoalerģiski un piemēroti jutīgai ādai, kā arī atbilst ļoti striktām prasībām, un to ražošanas process tiek īpaši uzraudzīts, salīdzinot ar tradicionālās kosmētikas ražošanu.

Dermokosmētiku izstrādā un pārbauda dermatologu ciešā uzraudzībā, un tā sniedz maksimālu efektivitāti un drošību, kā rezultātā to dažkārt mēdz saukt arī par „aptieku kosmētiku”.

Pateicoties rūpīgajiem dermatoloģijas, kosmetoloģijas un farmācijas nozaru pētījumiem, dermokosmētikas zīmoli nepārtraukti tirgū ievieš jaunas inovācijas un piedāvā saviem klientiem labākos un efektīvākos ādas kopšanas risinājumus.

Dermokosmētiku var lietot ikviens — vīrieši un sievietes jebkurā vecumā, kā arī bērni. Dermokosmētika būs īpaši piemērota tiem, kas vēlas zināt, kā prece tiek ražota un kas ir tās sastāvā. It īpaši tiem, kuri pievērš uzmanību, kāda veida kosmētiku lietot, un vēlas konsultēties ar speciālistiem ādas kopšanas jomā. Dermokosmētika ir piemērota arī cilvēkiem ar jutīgu ādu, kuri vēlas uzticamus rezultātus un izvēlas kvalitatīvu un drošu kosmētiku ar garantiju.