Pāriet uz galveno saturu

Dāvanu saiņošana

Vai jums nepatīk iesaiņot dāvanas? Mēs to izdarīsim jūsu vietā!

Vai iepērkaties kādam īpašam gadījumam un jums nav ne laika, ne iztēles, kā iesaiņot interneta veikalā „Notino” iegādāto dāvanu? Atstājiet to mūsu ziņā! Mēs profesionāli iesaiņosim preces un izrotāsim tās ar satīna lenti. Pēc tam varēsiet pasniegt skaisti iesaiņotu dāvanu savam mīļotajam vai nosūtīt to tieši uz dāvanas saņēmēja adresi.

Cik maksā dāvanas iesaiņošana?

Dāvanas iesaiņošanas maksa ir 4.99 €. Savukārt, ja vēlaties preces salikt vairākās dāvanu kārbās, par katru kārbu jāmaksā atsevišķi.

Kā pasūtīt dāvanu iesaiņošanu?

Pirms pasūtījuma noformēšanas noklikšķiniet uz dāvanu iesaiņošanas iespējas un izvēlieties vēlamo krāsu. Pēc tam izvēlieties preces, kuras vēlaties iesaiņot kā dāvanu. Ja vēlaties, lai preces tiktu iesaiņotas vairākās dāvanu kārbās, pievienojiet tās pasūtījumam un vēlreiz norādiet, kuras preces jāievieto attiecīgajā kārbā. Pasūtot vairākas kārbas vienā krāsā, tās marķēsim, lai palīdzētu jums saprast, kas katrā atrodas.

Vai visas preces ir piemērotas iepakošanai dāvanu kārbā?

Dāvanu iesaiņošanas pakalpojums ir pieejams lielākajai daļai preču, kuras atradīsiet mūsu tīmekļvietnē. Preces, kuras nav piemērotas dāvanu iesaiņošanai, priekšskatījumā ir atzīmētas ar pelēku krāsu, un jūs tās nevarēsiet pievienot iesaiņošanai. Šīs preces tiks izsūtītas kopā ar pasūtījumu, bet tās nebūs ievietotas dāvanu kārbā.

Cik preču ietilpst vienā dāvanu kārbā?

Katrā kārbā mēs iepakojam ne vairāk kā 3 preces, lai dāvana saņemšanas brīdī vienmēr izskatītos glīti un gaumīgi. Ja vēlaties dāvanā iekļaut vairāk preču, vienkārši pievienojiet pasūtījumam vēl vienu dāvanu kārbu. Vienā pasūtījumā varat pievienot ne vairāk kā 4 dāvanu kārbas, un pēc tam varat izvēlēties tajās ievietojamās preces.

Vai nepieciešams iesaiņot visu pasūtījumu?

Nē, tas nav nepieciešams. Ja pasūtāt preces gan sev, gan arī saviem mīļajiem, vienkārši nepievienojiet tās iesaiņojamajai dāvanai.

Vai vēlaties, lai dāvanu piegādājam uz tās saņēmēja adresi?

Ja patiešām vēlaties kādu pārsteigt, dāvanu varam piegādāt jūsu vietā. Noformējot pasūtījumu, jums tikai jāieraksta dāvanas saņēmēja adrese un rēķinam jānorāda sava adrese. Par visu pārējo parūpēsimies mēs. Vienu pasūtījumu var piegādāt tikai uz vienu adresi. Ja vēlaties pārsteigt vairākas personas, katrai no tām dāvana jāpasūta atsevišķi.

Kad saņēmējs var gaidīt sūtījumu?

Mēs ļoti cenšamies, lai jūsu dāvana būtu skaisti iesaiņota, tāpēc sūtījuma piegādei var būt nepieciešamas 1-2 papildu dienas.

Vai piegādes laikā dāvanu kārba netiks bojāta?

Mēs vienmēr iepakojam dāvanu kārbu standarta pasūtījumu piegādes kārbā, lai to tiešām pasargātu no sabojāšanas.

Vai sūtījumam būs pievienots rēķins?

Rēķinus pievienojam tikai pasūtījumiem, kurus vēlaties izņemt mūsu preču saņemšanas vietās. Ja izvēlēsieties piegādi uz adresi — rēķinu nosūtīsim pa e-pastu.

Vai preces, kas iesaiņotas kā dāvana, var atgriezt?

Jā, dāvanu iesaiņošanas pakalpojums neietekmē atgriešanas pamatnostādnes. Taču atgriezt var tikai preces, nevis pašu dāvanu kārbu.

Ko darīt, ja pakalpojums pašlaik nav pieejams?

Mūsu īpaši apmācīti darbinieki rūpīgi iesaiņo katru pasūtījumu. Tieši tāpēc katru dienu varam iesaiņot tikai ierobežotu pasūtījumu skaitu. Ja pakalpojums īslaicīgi nav pieejams, to var pasūtīt nākamajā dienā.