Pāriet uz galveno saturu

Atsauksmes: Kāds ir vislabākais sauļošanās krēms?

2022. gada 10. maijsNotino
SPF ir ikdienas sejas kopšanas sastāvdaļa neatkarīgi no gadalaika - vismaz tā būtu jābūt. Tas pasargā no UV starojuma, un tādējādi mēs varam izbaudīt tvirtu un gludu sejas ādu daudz ilgāk. Tagad, runājot par seju, es gribētu pievērsties arī ķermeņa ādai, jo tuvojas pludmales un peldkostīmu sezona. Katra ķermeņa daļa ir pelnījusi tādu pašu kopšanu un aizsardzību, kā seja. Tāpēc esam devušies labāko sauļošanās krēmu meklējumos, un esam paspējuši tos arī izmēģināt.

Kā izvēlēties sauļošanās krēmu?

Viss atkarīgs no tā, kā āda reaģē uz saules starojumu. Kāds var atrasties saulē visu dienu, kāds jau pēc 10 minūtēm ir sarkans kā zemene. Tas atšķiras pēc ādas fototipa - pēc tā arī nosakām ne tikai saules aizsargfaktoru, bet arī izvērtējam atrašanās laiku saulē. 

  • I fototips - ja Jums ir ļoti gaiša sejas āda, iespējams arī vasarraibumi un varat ātri apdegt saulē. 
  • II fototips - šis tips ir tuvu pirmajam fototipam, iespējams, ka neapdegat tik bieži. 
  • III fototips - Vai Jums ir brūni mati un gaiši brūna āda? Tad Jūs piederat pie tās kategorijas, viegli iesauļojaties un apdegat tikai izņēmuma gadījumos. 
  • IV fototips - tumšāki mati ar olīvkrāsas ādu, kura gandrīz nekad neapdeg. 

Produkti

Vienkāršiem vārdiem izskaidrojot, jo zemāks fototipa skaitlis, jo augstāks aizsargfaktors ir vajadzīgs. Jāņem vērā arī tas, ka ar vienu krēma uzklāšanas reizi no rīta nepietiek, sauļošanās krēmi nav visvareni, un tiem ir tikai ierobežots iedarbības laiks. Noslēgumā vislabāk ir sekot konkrēta produkta aprakstam, un tagad es jūs iepazīstināšu ar dažiem no kvalitatīvākajiem. Ne tikai es, bet arī mani kolēģi, kuri izmēģināja sauļošanās krēmus un sagatavoja atsauksmes par sauļošanās krēmiem! 

Kādi bija sauļošanās krēmu testa rezultāti? 

La Roche-Posay Anthelios

Izsmidzināmo sauļošanās līdzekli La Roche-Posay Anthelios pērku regulāri katru vasaru. Pagaidām neesmu atradis neko labāku. Līdzeklis ir viegls, to nejūt uz ādas, un ilgstoši padara sejas ādu matētu. Praktisks iepakojums, turklāt nav problēmu to iemest mugursomā un pēc vajadzības uzklāt dienas laikā. Šo iespēju noteikti novērtēs arī sievietes, jo līdzeklis nebojā grimu. Garantēju, ka šis izsmidzināmais līdzeklis ir labāks par vislabāko sejas sauļošanās krēmu, kuru jebkad esat izmēģinājusi. 

Rihards

Vichy Capital Soleil Solar Eco-Designed Milk

Atzīšos, ka iepriekš nebiju mēģinājusi Vichy zīmola sauļošanās krēmu, bet pēc Vichy Capital Soleil Solar Eco-Designed Milk izmēģināšanas varu droši apgalvot, ka šī nebūs pēdējā reize. Līdzeklis ātri uzsūcas, un mana āda ir ideāli mitrināta visas dienas garumā. Es droši varu apgalvot, ka tas ir viens no labākajiem sauļošanās krēmiem, kurus man bija iespēja izmēģināt. 

Diāna 

Biotherm Waterlover Sun Milk

Esmu iemīlējusies Biotherm Waterlover Sun Milk sauļošanās krēmā ar SPF 30. Tas viegli izsmērējas un neveido uz ādas taukainu slāni. Es novērtēju to, ka līdzeklis neatstāj uz apģērba nekādas taukainas pēdas. Un vissvarīgākais - nevainojami aizsargā ādu no saules starojuma. Tam ir vasaras atvaļinājuma smarža, tāpēc tas ir labākais sauļošanās krēms atvaļinājumam pie jūras! Noteikti iegādāšos vēlreiz.

Natālija 

Cosrx Aloe

Saules aizsargkrēms Cosrx Aloe ir jauns produkts vasaras sezonai, kuram noteikti būtu jābūt kosmētikas somiņā! Tas apvieno visu, kas nepieciešams, un pierāda, ka Korejas kosmētika ir ļoti laba. Krēms ir viegls, ļoti labi izsmērējas un uzsūcas. Pateicoties alvejas iedarbībai, ir sajūta, ka krēms nomierina ādu un mazina noslieci uz kairinājumu. Vasarā man pietiek ar kādu serumu zem krēma, citu krēmu zem šī SPF krēma es neklāju. Manuprāt, produkts ir piemērots katram ādas tipam, arī taukainai ādai, jo tas nenosprosto poras.

Zane

Lancaster Sun Perfect Highlighting Primer

Šī grima bāze ar SPF bija mīlestība no pirmās izmēģināšanas reizes. Es novērtēju, ka līdzeklim ir pumpītis, tādējādi tas nav jāizspiež no pudeles - dažiem produktiem tas ir traucējoši. Lancaster Sun Perfect Highlighting Primer ir viegls un labi klājas. Turklāt tam ir patīkama smarža, kura atgādina vasaru. Āda pēc šīs bāzes lietošanas ir maiga un izgaismota. Varu ieteikt to visām, kas meklē labu grima bāzi ar augstu SPF aizsargfaktoru.

Dagnija

Bioderma Photoderm Bronz

Man ļoti patīk sausās sauļošanās eļļas, es vienmēr dodu tām priekšroku. Bioderma Photoderm Bronz ir ļoti patīkama, tāpēc atšķirībā no pārējām eļļām tā ir patiešām viegla. Patīkami smaržo, labi klājas, tāpēc tā patiešām ātri uzsūcas ādā un neatstāj taukainu slāni uz ķermeņa. Turklāt vēlos uzsvērt, ka pēc līdzekļa lietošanas es ātrāk iesauļojos. :)

Baiba

Produkti

Shiseido Sun Care Expert Sun Protector Face & Body Lotion

Vienkārši dievīgs sauļošanās losjons! Man patīk augstais aizsardzības faktors (SPF 50) un mana āda pēc Shiseido Sun Care Expert Sun Protector Face & Body Lotionlosjona ir patīkami maiga. Man patīk aktīva vasara, kad pavadu daudz laika pie jūras, un vislabākais sauļošanās krēms, manuprāt, ir ūdensizturīgs. Tāpēc es ļoti novērtēju noturību ūdenī, kuru drīz arī izmēģināšu! 

Ksenija 

Vichy Capital Soleil

Ja man kaut kas nepatīk sauļošanās krēmos, tad tas ir lipīgums, slikta izsmērēšanās un baltais slānis, kuru tie veido. Tāpēc man patīk izsmidzināmais līdzeklis Vichy Capital Soleil. Tas labi klājas, neatstāj nekādas pēdas un turklāt ir ļoti patīkams uz ādas. Ņēmu to līdzi atvaļinājumā Portugālē un zinu, ka ņemšu arī turpmāk.

Margarita

Nivea Sun Protect & Moisture

Nivea zīmola sauļošanās krēmi nav nekad mani pievīluši. Lietojot līdzekli vairākus gadus, esmu pamanījusi, kas tas ir uzlabots - 75 % sastāvdaļu ir bioloģiski noārdāmas un nesatur mikroplastmasu. Es izmēģināju sauļošanās krēmu Sun Protect & Moisture SPF 50+, kurš izturēja grūtu pārbaudījumu! Es izgāju ar to spožā pavasara saulītē dārzā tieši pusdienlaikā. Un es neapdegu! Tas ir brīnums man kā cilvēkam ar gaišu ādu un vasaras raibumiem! Ar pārbaudītu klasiku nekas nevar sacensties.

Valda

Hawaiian Tropic Protective

Man patīk Hawaiian Tropic zīmols - viss, ko esmu izmēģinājusi, man bija nevainojami piemērots. Sausā sauļošanās eļļa Hawaiian Tropic Protective nav izņēmums. Tai ir laba konsistence, tā nav šķidra, tāpēc somā neiztek. Tā labi klājas un kontaktā ar ādu uzreiz „izkūst“ un pārvēršas eļļā. Ja es varētu, tad lietotu to vienmēr, jo pēc uzklāšanas āda ir patīkami mitrināta.

Baiba

Kā redzat, lielā sauļošanās krēmu izmēģināšana pagāja lieliski, un mūsu krēmu TOP izlases krēmi ir tiešām izturējuši pārbaudi. Jūs noteikti starp šiem favorītiem atradīsiet arī savu biedru saulainai vasarai.

Lasīt vairāk